19 Ağustos 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hayal, Erhan Tuncele yumruk attı
26 Ocak 2009 Pazartesi 15:14

Hayal, Erhan Tuncel'e yumruk attı

Hrant Dink'in Öldürülmesine İlişkin Davanın Bugün Görülen Duruşmasında İki Tutuklu Sanık Yasin Hayal ile Erhan Tuncel, Yumruk Yumruğa Kavga Etti.

Hrant Dink'in Öldürülmesine İlişkin Davanın Bugün Görülen Duruşmasında İki Tutuklu Sanık Yasin Hayal ile Erhan Tuncel, Yumruk Yumruğa Kavga Etti.


Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davanın bugün görülen duruşmasında iki tutuklu sanık Yasin Hayal ile Erhan Tuncel, yumruk yumruğa kavga etti. Duruşma davam ederken Yasin Hayal, Erhan Tuncel'e yumruk attı. Kavganın ardından Mahkeme Başkanı Tuncel'i salon dışına çıkarttı.


İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuksuz sanık Osman Hayal, savunmasını yaptığı sırada kardeşi Yasin Hayal'in bir komplo içinde olduğunu ileri sürdü. Osman Hayal, "Kardeşim ne zaman Erhan Tuncel'i tanıdı, bu işlerin içine düştü." dedi. Bunun üzerine Erhan Tuncel tepki göstererek, "Ben kardeşini ne zaman tanıdım?" diye sordu. Bu sözlerin ardından Yasin Hayal de araya girerek, Tuncel'e sert şekilde tepki gösterdi. Yasin Hayal ile Erhan Tuncel arasındaki sözlü tartışma büyüyünce Hayal, Tuncel'e saldırdı. Hayal, Erhan Tuncel'e yumruk attı. Bunun üzerine askerler araya girerek iki sanığı ayırdı. Birbirlerine küfürler eden iki sanığa sert tepki gösteren Mahkeme Başkanı, devreye girerek sükunet istedi.

Mahkeme Başkanı daha sonra Erhan Tuncel'i salon dışına çıkarttı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ