17 Şubat 2019 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber alma ve ifade özgürlüğü tartışılamaz
25 Temmuz 2018 Çarşamba 14:13

Haber alma ve ifade özgürlüğü tartışılamaz

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile Marmaris'te görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile Marmaris'te görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

İdaş Park Otel'de düzenlenen programa Ak Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçede görev yapan gazeteciler katıldı. Gazetecilere kısa bir konuşma yapan Ülgen, 'Basınımız, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunarak, toplumu aydınlatarak, görev ve sorumluluğu yerine getirmektedirler. İfade ve haber alma özgürlüğünün kazanıldığı ve basınımızın daha özgür şartlarda çalışmasında mihenk taşı olan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nın, demokrasinin ve milli iradeye el koymaya çalışıldığı vatana ihanetin, insanlığın bittiği an olan 15 Temmuz darbe girişiminden günler sonraya denk gelmesi ayrı bir anlam ve önem taşımaktadır. Bilindiği gibi bu süreçte, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vefalı ve kadirşinas halkımızı meydanlara davet etti, demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkma çağrısının yapılmasına aracı olan basın mensupları ve gazeteciler, o anda kutsal ve değerli bir görevi yerine getirmişlerdir. Bu vesileyle, doğru, tarafsız ve ilkeli yayınlarıyla, mesai mefhumu tanımadan milletimize hizmet eden yazılı ve görsel basınyayın kuruluşlarında görev yapan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı’nı 110. yıldönümünde tebrik eder, çalışmalarından üstün başarılar dilerim' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ