25 Mayıs 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fırat- Kılıçdaroğlu için basın ordusu
25 Eylül 2008 Perşembe 12:30

Fırat- Kılıçdaroğlu için basın ordusu

AK Parti'li Fırat ile CHP'li Kılıçdaroğlu'nun, gazeteci Uğur Dündar yönetiminde TBMM'de yapacakları tartışmayı tam bir basın ordusu izleyecek.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun, gazeteci Uğur Dündar yönetiminde TBMM'de yapacakları tartışmanın hazırlıkları tamamlandı.

Fırat ile Kılıçdaroğlu'nun yapacağı tartışma, saat 14.30'da, Meclis Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek. Programı, basın mensupları takip edebilecek.

Tartışmayı canlı olarak izleyicilerine aktarmak isteyen televizyon kuruluşları, canlı yayın araçlarını sabahın erken saatlerinden itibaren Meclis bahçesinde konuşlandırmaya başladı. TBMM İletişim Daire Başkanlığına 20'ye yakın televizyon kuruluşu canlı yayın için başvuruda bulundu.

Tartışmanın yapıldığı salonda da hazırlıklar son aşamaya geldi. Bazı televizyon kuruluşları, tartışmanın yapılacağının kesinleşmesinden sonra hazırlıklarına dün başlarken, bazıları da salondaki yerlerini bu sabah erken saatlerden itibaren aldı. Salona, 50'ye yakın kamera yerleştirildi.

TBMM Başkanı Köksal Toptan da tartışma öncesinde saat 14.00'de Fırat ile Kılıçdaroğlu'nu birlikte kabul edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ