10 Aralık 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESNAF ODASI DİŞ POLİKLİNİĞİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI
31 Temmuz 2019 Çarşamba 12:24

ESNAF ODASI DİŞ POLİKLİNİĞİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, daha önceden deklarasyonda bulunduğu Marmaris Esnaf Diş Polikliniği ile ilgili girişimlere başladı.
Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, daha önceden deklarasyonda bulunduğu Marmaris Esnaf  Diş Polikliniği ile ilgili girişimlere başladı. Yaklaşık 3 ay önce, Tepe Mahallesi 33 Sokak'ta bulunan Esnaf Apartmanı karşısında yer alan yaklaşık 250 metrekare alana sahip dükkanı hiç bir finans kurulusundan ve devletten finans desteği almadan, üyelerinin aidat ödemelerini biriktirerek peşin fiyatına satın almıştı. Gerekli tahliye işlemleri tamamlandıktan sonra, Esnaf  Diş Polikliniği için ön çalışmalara başlandı. 
img_0890.jpg
Konu ile ilgili Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Müdürü Mehmet Ayyıldız ; ''Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı olarak hizmet etmeyi, üyelerimizi mutlu etmeyi kendimize misyon edindik. Bu bağlamda üyelerimize hizmet etmesi için Esnaf Diş Polikliniği açacağımızı deklare etmiştik, bugün sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir diş polikliniğinde olması gereken her türlü araç ve gereçin diş polikliniğinde olacağını, ilk başlarda tek doktor ile üyelerine hizmet sunacaklarını, ilerleyen zamanlarda ihtiyaç duyulursa doktor sayısını 2 yada 3'e çıkarabileceklerini belirtti''
Süreç ile ilgili çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayarak, güzel Marmaris imize ve Esnaf ve Sanatkarlarımıza bu hizmeti sunmak istediklerini belirten Ayyıldız gelişmeleri basın ve sosyal medya vasıtası ile duyurmaya devam edeceklerini ifade etti.
img_0895.jpg
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ