21 Ocak 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ertuğrul Özcan GİAD’a aday
10 Mayıs 2018 Perşembe 14:03

Ertuğrul Özcan GİAD’a aday

Ertuğrul Özcan Marmaris GİAD başkanlığına aday Turizmci Ertuğrul Özcan, Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanlığına aday olduğunu açıkladı..

Ertuğrul Özcan Marmaris GİAD başkanlığına aday Turizmci Ertuğrul Özcan, Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanlığına aday olduğunu açıkladı..

Marmaris Genç İşadamları Derneği ‘nin (GİAD) Olağan Genel Kurulu 26 Mayıs’ta, İçmeler Mahalesi’ndeki “Sentido Orka Lotus Beach” adlı otelde yapılacak. Kongre öncesi adaylığını açıklayan ilk isim turizmci Ertuğrul Özcan oldu. Daha önce Marmaris GİAD Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreterliği görevlerini yürüten , halen Ege Akdeniz Genç İşadamları Federasyonu (EGAFED) Genel Sekreteri olan Ertuğrul Özcan, gençlerin liderlik vasıflarını, sosyal sorumluluklarını ve ortak hislerini geliştirerek toplumun sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunmayı hedeflediğini söyledi. Özcan, “Marmaris, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi. Bu sebeple, ülkemiz için ekonomik öneme sahip bir yerleşim merkezi. Burada yapılacak her türlü yatırımın, girişimciliğin Türkiye açısından da önemli olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla, toplumun sosyo-ekonomik gelişimi açısından sorumluluğumuz da büyük. Genç işadamlarımızın bu anlayış doğrultusunda liderlik vasıflarını, sosyal sorumluluklarını ve ortak hislerini geliştirmesi gerektiğine inanıyorum, Dernek Başkanı olmam halinde bu hedefi gözeteceğim “ dedi. Marmaris doğumlu, evli 1 çocuk babası Ertuğrul Özcan, 2014-2015 döneminde Marmaris Lions Kulübü Başkanlığı görevini yürütmüştü.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ