06 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erbilden İbrahim Tatlıses taklidi
01 Mart 2009 Pazar 12:10

Erbil'den İbrahim Tatlıses taklidi

Tatlıses ve Tilbe arasında yaşanan kavga, Mehmet Ali Erbil'e malzeme oldu. Erbil canlı yayında Tatlıses'in taklidini yaparak ekran başındakileri kahkahaya boğdu.

Günlerdir gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasında yaşanan kavga, Mehmet Ali Erbil'e malzeme oldu.

FOX TV'de yayınlanan 'Mehmet Ali Erbil'le 50 sarışın' isimli programın girişinde, sarışınların davullu bir gösteri eşliğinde, İbrahim Tatlıse'in seslendirdiği 'Kara üzüm habbesi' şarkısı Erbil'i harekete geçirdi.

Mehmet Ali Erbil önce Tatlıses'i taklit ederek onun gibi oynamaya başladı, daha sonra da Tatlıses'in kendi programında Yıldız Tilbe için söylediklerini tekrarladı ve ortaya esprili bir görüntü çıktı. Erbil'in Tatlıses taklidi ekran başındakileri de kahkahaya boğdu.

BUNDAN SONRA YILDIZ TİLBE ŞARKISI YOK

Yarışmanın ortasında konuya giren Erbil, "Bundan sonra bu şarkı söylenmeyecek. Bundan sonra 'Y' adını kim anarsa hayatımdan silerim. Yok, artık Yıldız Tilbe şarkısı yok" dedi.

Bu sözlerin arkasından Yıldız Tilbe'nin İbrahim Tatlıses'e verdiği 'Kop gel günahlarından' şarkısı çalmaya başladı. Şarkıyı orta yerinde kestiren Erbil, Tatlıses'e takılmaya devam etti.

KESİN ŞU ŞARKIYI

"Kesin şu şarkıyı, bundan sonra Yıldız Tilbe şarkısı yok demedim mi ben? Hayatıma mal olsa artık onun şarkıları benim için bitmiştir."

BEN SENİ KİMLERİN ELİNDEN ALDIM

Daha sonra erkek yarışmacıya dönen Erbil, "Lan oğlum ben seni kimlerin elinden aldım. Ben senin ağabeyinim. Senin üzerinde manevi hakkım var." diye haykırdı. Programdakiler ve ekran başındakiler Erbil'in esprileri karşısında kendini tutamadı.

Erbil daha sonra Tatlıses'in bir sözüne de anlam veremediğini dile getirerek, "Bundan sonra Yıldız'ın 'Y'si ve 'İ'si dedi ya. Tilbe'deki 'İ' herhalde o. Bir onu çözememiştim" dedi.

YORUMLAR
çok ta tın
dilovan dağ
çok ta tın yha yıldız ım sana bitiyodu zaten:P
28 Ağustos 2009 Cuma 18:22
78.180.202.86
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ