19 Ağustos 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ege canet Marmarislilerin hizmetinde
22 Nisan 2019 Pazartesi 09:11

Ege canet Marmarislilerin hizmetinde

Ülke genelince birçok mağazasıyla toptan ve perakende olarak et sektöründe faaliyet gösteren ‘Ege canet’ Marmarislilerin hizmetine açıldı.

Oğuz Yoldaş’ın sahibi olduğu Ege canet’in açılışını Empati Organizasyon düzenledi.  Ege canet’in kokteyli açılışına, çok sayıda vatandaş katıldı. Bulunduğu konumda en ileri teknolojiyi kullanarak, modern, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretmiş olduğu et ürünlerini, tüketicilere en iyi şartlarda ulaştırmayı amaç edinen Ege canet, uygun fiyatlarıyla Marmarislilere ve turistik işletmelerin hizmet açıldı.

img_4180.jpg

TOPTAN VE PERAKENDE HİZMET

Oldukça geniş bir yelpazede toptan  ve perakende olarak hizmet verecek olan Ege canet’te,  sosis, salam, sucuk, ve her türlü jambon çeşitleri başta olmak üzere, dana ve tavuk burger, köfte çeşitleri, balık ve tavuk nuggget grupları gibi işlenmiş, kaplamalı ürünler sunuyor.  

DAİMA EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ

Açılışa katılanların ‘hayırlı olsun’ dileklerini kabul eden Ege canet’in sahibi Oğuz Yoldaş, her şartta kaliteli üretim felsefesini benimseyerek Marmaris halkına hizmet edeceklerini vurguladı.  Oğuz Yoldaş şöyle konuştu: “Firmamız, işlenmiş helal et ürünü üretim koşullarına uyulduğunu garanti etmek için,  helal sertifikalı tedarikçilerinden yüksek kaliteli hammadde tedariği başta olmak üzere, üretimin her aşamasında, sıkı önlem ve kontroller uygulamaktadır.  Marmarislilerin içi rahat olsun. Biz, uygun fiyatlarla Marmarislilerin ve turistik işletmelerin daima hizmetinde olacağız. Firmamız et ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda üzerine düşen görev ve sorumluluğu çok iyi bir şekilde irdeleyip, üretmiş olduğu her ürüne markamızla mühürlemiştir”

img_4183.jpg

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ