15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ece Erken.. Ekranlara geri dönüyor!...
22 Eylül 2008 Pazartesi 23:11

Ece Erken.. ''Ekranlara geri dönüyor!''...

Sunuculuğa geri dönmek isteyen Ece Erken bu arzusuna kavuştu. Peki Erken hangi kanalda seyirciyle buluşacak?

Erken, bugünden itibaren hafta içi her öğlen 'Mavi Şeker' adlı program ile atv izleyicisine neşeli vakit geçirtmeyi planlıyor...

atv ekranlarında yepyeni ve eğlenceli bir öğle kuşağı programı başlıyor. Eşi Tuncer Öztarhan sunuculuk yapmasına izin vermediği için boşanma noktasına gelen Ece Erken'in sunuculuğunu üstlendiği programda; müzik, eğlence, komik haberler ve bol kahkaha iç içe olacak.


Hafta içi her gün 13.00-14.50 arası canlı yayınlanacak programın yönetmenliğini ise Ahmet Zafer Demirci Üstleniyor. Yeni programıyla ilgili konuşan Erken, seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine 'Mavi Şeker'de birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol kahkaha olduğunu söylüyor. 'Mavi Şeker', sempatik sunucusu Ece Erken'le birlikte, gözü yaşlı gündüz programlarından sıkılan seyirciye eğlenceli bir alternatif.

ÇOK POZİTİF BİR PROGRAM

Nasıl bir program sunacaksınız?

Eski sabah programlarını tadında bir ve şimdiki gündüz kuşağı programlarına alternatif bir program olacak. Herkese yaşamımızın değerli olduğunu, her anımızın kıymetini bilmemiz gerektiğini, her anımızı nasıl eğlenceli geçireceğimizi anlatan bir program hazırladık. Çok pozitif bir program olacak. Çünkü zaten her sabah hangi kanalı açarsak açalım, mutlaka bir acı, trajedi, mutlaka bir ailenin sonu oluyor. Bizde ise hep yeni başlangıçlar olacak. 'Mavi Şeker', izleyicinin sadece olumlu şeyleri görüp, eğlenebilecekleri eski sabah programları tadında lezzetli bir program.

Programın içerisinde neler olacak?

Çok yetenekli bir milletiz. Bu yetenekleri en eğlenceli halleriyle gün ışığına çıkaracağız. Şarkılar, video görüntüleri olacak. İnsanlar kendi amatör kameralarıyla, telefonlarıyla çektikleri videoları bizim vereceğimiz internet sitelerine gönderecekler ve biz bunların arasından en eğlencelilerini yayınlayacağız. Türk halkının yaratacılığını, ilginçliğini ekrana yansıtmak istiyoruz. Bunun dışında ünlü konuklarımız olacak. Seyircilerimizle kısa bir star yarışması yapıp, günün starını seçeceğiz.
Onlarla keyifli bir program yapma hedefindeyiz.

'Sabah Şekerleri'nin güncellenmiş hali gibi...

Aynen öyle... Çünkü gündüz kuşağında programlar 'biz çok pozitif olacağız' diye başlıyorlar, iki gün sonra bambaşka bir boyuta geçiyorlar. Bence bu çok yanlış. Çünkü Türk halkı eğlenmek istiyor. Demek ki doğru eğlendiremiyorlar. Biz doğru eğlendireceğiz, gözyaşından reyting damıtmayacağız.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ