03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DOĞANYILMAZ, DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK
10 Nisan 2019 Çarşamba 11:56

DOĞANYILMAZ, "DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK"

İyi Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz ile Belediye Meclis Üyesi Ali Aygün, seçim sonuçlarını değerlendirdi. Doğanyılmaz, desteklerinin devam edeceğini vurgularken, Aygün, Marmarislilerin sesi olacaklarını dile getirdi.

İyi Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz ile Belediye Meclis Üyesi Ali Aygün, yerel seçimleri değerlendirdi. Millet İttifakı'nın CHP'li adayı Mehmet Oktay'ı,  Marmaris Belediye Başkanı olmasında, partilerinin de önemli bir desteği olduğunu kaydeden Ali Rıza Doğanyılmaz, ittifakın devam edeceğini vurguladı. "Bu seçimin kazananı, hem Marmaris'te hem ülke genelinde Millet İttifakı'dır. Marmaris Belediye Başkanımız Mehmet Oktay'a her zaman desteğimiz sürecek" diyen Doğanyılmaz,  oy veren vermeyen tüm Marmaris halkına teşekkür etti.  Bundan sonra tek amaçlarının Marmaris'e hizmet olduğunu belirten Doğanyılmaz, "Kampanya boyunca gece gündüz demeden çalışıp, çalmadık kapı bırakmayan değerli parti üyelerime, ittifakımızın değer ortağı CHP'nin yöneticilerine ve üyelerine teşekkür ederim" dedi. Seçim sonuçlarının ülke ve millet için hayırlı olması dileğinde  bulunan Doğanyılmaz, sandığa gidip iradesini yansıtan bütün vatandaşlara teşekkür etti.

MARMARİSLİLERİN SESİ OLACAĞIZ

İyi Partili Marmaris Belediye Meclis Üyesi Ali Aygün, yeni dönemde daha çok çalışacaklarını ifade etti. "Millet İttifakı olarak girdiğimiz bu seçimlerde, iyi bir netice aldık. Adayımızı Mehmet Oktay'ın başkanlığında Marmaris'te sinerji yaratıp, ortak akılla hizmet edeceğiz.  Bu seçim bir ittifaklar seçimiydi. Ve Millet İttifakı, milletin duygularına tercüman olarak, başarılı bir sonuç aldı. Bu seçim sonucunda,  yalnızca Marmaris'in sorunlarına çözüm yolunda alınmış bir başarıdır. Marmaris halkının omuzlarımıza yüklediği bu görevin farkındayız. Ve hiç tereddüt olmasın ki, dünden daha büyük bir azim ve kararlılıkla, Marmarislilerin sesi olacağız" şeklinde konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ