28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Derya Uluğ’dan Fatih Bozduman’a Büyük Destek
12 Eylül 2019 Perşembe 21:30

Derya Uluğ’dan Fatih Bozduman’a Büyük Destek

‘Babadan Kalma’ isimli şarkısı ile isminden sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Fatih Bozduman, Derya Uluğ ile Asil Gök imzasına sahip ”ETEK” isimli yeni tekli çalışmasıyla sevenleriyle tekrardan buluşma hazırlıkları yapıyor.

‘Babadan Kalma’ isimli şarkısı ile isminden sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Fatih Bozduman,  Derya Uluğ ile Asil Gök imzasına sahip  ”ETEK” isimli yeni tekli çalışmasıyla sevenleriyle tekrardan buluşma  hazırlıkları yapıyor.

”ETEK” isimli bu yeni şarkının düzenlemesi  Ödül Erdoğan imzası taşırken, çekilecek klibin video yönetmenliğini de Emrah Özbilen üstlenmiş bir durumda.

Genç yetenekler için tam destek ifadelerine yer veren Asil Gök  ile Derya Uluğ ikilisi ise  ”Fatih fazlasıyla yetenekli” ifadelerine yer verdikten hemen sonra ”isminden çok sık bir şekilde söz ettirecek” ifadelerine yer verdiler..

Fatih Bozduman ise çıkarmış olduğu ilk single çalışmasının büyük bir ilgi görmesinden dolayı fazlasıyla mutlu olduğunu ve Etek isimli yeni çalışmasının heyecanını yaşadığını ifade ederken müzik piyasasında çok sağlam adımlarla yürümeye devam ettiğinin de altını çiziyor..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ