11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dere kenarları dinlenme alanı gibi
21 Ocak 2009 Çarşamba 23:49

Dere kenarları dinlenme alanı gibi

Mariç-Belbir tarafından yağmur sularının taşkınlara neden olmasını engellemek amacıyla kent genelinde yeniden düzenlediği dereler bulundukları bölgelerin görüntüsünü de değiştirmeye başladı.


Kanalların genişletilmesinin ardından düzenleme çalışmaları yapan Marmaris Belediyesi ekipleri, ortaya son derece güzel görüntüler çıkarıyor. Halkımızın yürüyüş ve gezinti amacıyla da tercih etmeye başladığı dere boyları, estetik bakımından da beğeni topluyor. Dere ıslah çalışmaları kapsamında yapımı geçen sene tamamlanan Sinan Deresi de, yeni haliyle Marmaris'e bambaşka bir görüntü sergiliyor. Korkuluklarının boyanmasının ardından bölgeye ayrı bir renk getiren Sinan Deresi, bir dere yatağı olmaktan çok rengarenk görüntüsüyle çocuk parkını andırıyor.

YORUMLAR
PARKMI?
BURAK
TAMAM HER YERİN BOYANMASI ÇOCUK PARKI GİBİ OLDU HATTA LÜNAPARK GİBİ MARMARİS RENGARENK OLDU. PEKİ YA GECELERİ SİZ HİÇ GECELERİ O ALANLARI GEZDİNİZMİ?BİR GEZİNDE O BALİCİLERİ GÖRÜN İÇKİCİLERİ GÖRÜN.YAPILAN SPOR ALETLERİNDE BAYANLAR SPOR YAPMAYA ÇALIŞIRKEN BİR YANDANDA İÇKİ İÇENLER ORDA BAYANLARI SEYREDİYOR.E ŞİMDİ SİZ BU ALANA NE AD VERİRSİNİZ.ÖRNEK BİR YER SÖYLİYİM İSTERSENİZ ÇILDIR MAHAHLLESİNDEKİ ACI İNCİR PARKINA BİR AKŞAM GELİN VE GÖRÜN!!!
24 Ocak 2009 Cumartesi 10:31
88.246.64.190
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ