12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Demokrat Partiden Başkan Ünlü’ye Ziyaret
20 Ocak 2009 Salı 23:49

Demokrat Partiden Başkan Ünlü’ye Ziyaret

Marmaris Demokrat Parti Marmaris İlçe Başkanı Mustafa Balcı, Marmaris Belediye Başkanı Adayı İzzet Ünsal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Yönetim Kurulunu ve Marmaris Belediye Başkan Adayları İzzet Ünsal'ı tanıtan Mustafa Balcı, önümüzdeki yerel seçimde Başkan Muhammet Ünlü'ye başarılar diledi.

Belediyeler, partiler ve sivil toplum örgütlerini ziyaret eden Demokrat Parti Marmaris İlçe yöneticileri son olarak da Armutalan belediye Başkanı Muhammet Ünlü'yü makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Marmaris Demokrat Parti İlçe Başkanı Mustafa Balcı, Marmaris Belediye Başkan Adayı İzzet Ünsal, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Engin, Oktay İstanbulluoğlu ve Muzaffer Aravi bulundu. Ziyaretleri hakkında bilgi veren Mustafa Balcı, “ Bu ziyaretimizde yönetim kurulu üyelerimizi ve Marmaris Belediye Başkan Adayımız İzzet Ünsal'ı Başkanımıza tanıtıp nezaket ziyaretinde bulunduk. Ayrıca yakında yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar belediye başkanlığı için aday olan Muhammet Ünlü'ye başarılar diliyorum.” dedi.
Armutalan Belediye Başkanı Muhamet Ünlü'de Demokrat Parti İlçe Başkanı Mustafa Balcı'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Demokrat Partiye seçimlerde başarılar diledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ