05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Debbie - İkinci El Aşk
08 Ocak 2009 Perşembe 18:46

Debbie - "İkinci El Aşk"

Debbie müzik hayatına 2003 yılında Ege Çubukçu'nun back vokalisti olarak başladı. Müzik öncesi 4 yıl sportif aerobik milli takımında profesyonel sporcu olarak uluslararası bir çok başarıya imza attı. Yine müzik öncesi profosyonel dans ekibi kurarak koreog

Debbie müzik hayatına 2003 yılında Ege Çubukçu'nun back vokalisti olarak başladı. Müzik öncesi 4 yıl sportif aerobik milli takımında profesyonel sporcu olarak uluslararası bir çok başarıya imza attı. Yine müzik öncesi profosyonel dans ekibi kurarak koreograflık ve dans hayatını sürdürdü.

Ege Çubukçu ile 2003 yılından 2008 yılına kadar 445 konserler dizisinde yer alarak 2008 yılında Yapım şirketi Ulusoy yapım-Özkan Ulusoy ile birlikte albüm kararı aldı.

Albüm çalışmaları 2008 Ocak ayında başlayıp 6 aylık bir çalışma sonucu dinleyicilerin kararına ve beğenisine sunulmak üzere albüm çalışmalarını bitirdi.

"İkinci El Aşk" adlı Rock albüm 5 parçalık max single olarak Uğraş Çömez aranjörlüğünde hazırlandı. İlk klibi albümün çıkış parçası olan "senden gizlemek" adlı parçaya Doğan Sarıgüzel yönetmenliğinde performans klibi olarak çekildi.

Albümün fotoğraf çekimleri Doğa Rutkay tarafından gerçekleştirildi.

ULUSOY YAPIM
ÖZkan Ulusoy

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ