02 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Daniela Cott, Avrupa’nın en çok
07 Ocak 2009 Çarşamba 19:21

Daniela Cott, Avrupa’nın en çok

9 Kardeşi ile Anne -Babasını Doyurmak İçin Çöp Tenekesini Karıştırırken Keşfedildi.

ÇÖPLÜKTEN DOĞAN MANKEN


9 Kardeşi ile Anne -Babasını Doyurmak İçin Çöp Tenekesini Karıştırırken Keşfedildi.

9 kardeşi ile anne-babasını doyurmak için çöp tenekesini karıştırırken keşfedildi.

İŞTE ÇÖPLÜKTEN DOĞAN GÜZEL

Arjantin'de benzerine ancak peri masalında rastlanacak bir olay gerçekleşti. Arjantin'de 9 kardeşi ile anne-babasını doyurmak için sokaklarda çöp toplarken keşfedilen 16 yaşındaki Daniela Cott, şimdi Avrupa'nın en çok aranan mankenlerinden biri haline geldi

Benzerine ancak bir filmde veya peri masalında rastlanacak bir olay, Arjantin'de gerçekleşti. Karnını çöplerden topladığı kartonları satarak doyuran bir genç kız, bugün moda dünyasının en gözde mankenlerinden biri oldu. 16 yaşındaki Daniela Cott'un “peri masalı”, 3 yıl önce başkent Buenos Aires'te başladı. 9 çocuklu bir ailenin 4'üncü çocuğu olan Daniela kentin zengin muhiti Palermo'da çöpleri karıştırırken, yoldan geçen mücevher tasarımcısı Marina Gonzalez'in ilgisini çekti.


TOP MODEL IŞIĞI VARDI

Gonzalez, kızın doğal güzelliğini farketti ve kendisine poz vermesini istedi. Çektiği fotoğrafları, ajans sahibi arkadaşına gönderdi. Daniela'nın güzelliğinden büyülenen ikili, ailesinden de izin alarak onu Elite Model Look mankenlik yarışmasına soktu. 1000 kızın arasından birinci olan Daniela'ya moda dünyasının kapısı sonuna kadar açıldı. Genç kız, şimdi Milano ve Paris'in en çok aranan mankenlerinden.

KAZANDIĞI İLK PARAYLA AİLESİNİ DOYURDU

Modellikten kazandığı ilk parasıyla, ailesini güzel bir restorana götürerek ziyafet çektiren Daniela yarışmadan kazandığı parayla da ailesine bir ev almış. Annesi, 3 kız kardeşi ve 5 erkek kardeşi ile bu evde yaşayan genç kız şimdi daha başarılı olmak için harıl harıl İngilizce öğreniyor. Mankenlikle yakaladığı popülerliğini çöp toplayan çocukların hayatlarını değiştirmek için kullanacağını söylüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ