15 Kasım 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DALAMAN BÖLGESİ İÇİN ÖZBEKİSTAN ATAĞI
21 Haziran 2019 Cuma 18:13

DALAMAN BÖLGESİ İÇİN ÖZBEKİSTAN ATAĞI

18-20 Haziran tarihlerinde Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te, Marmaris Belediyesi, YDA Dalaman Havaalanı, Lemar Seyahat Acentesi ve Partner acente Davr Tour işbirliği ile Dalaman Workshop’u ve yemek organizasyonu düzenlendi.
Taşkent’te 2 gün boyunca bölge tanıtımı için çeşitli üst düzey ziyaretler gerçekleştirilerek, Dalaman bölgesinin tanıtımı yapıldı.
Lemar Tour Yönetim Kurulu başkanı Levent GÜNER, Özbekistan’dan Dalaman’a 14 Temmuz’da ilk defa charter programı başlayacağı haberini verdi.
Güner konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bu konuda değerli yardımları ile bizlere büyük destek veren YDA Dalaman havaalanı, Marmaris Belediyesi ve otelci dostlarımıza çok teşekkür ederim.
Taşkent’te düzenlemiş olduğumuz organizasyonumuza katılan Özbekistan kültür ve tanıtım müsteşarımız Sayın Cesim Bey ile yapmış olduğumuz ikili görüşmeler neticesinde Bölge tanıtımı için Marmaris ve Fethiye belediyeleri ile işbirliğine hazır olduklarının müjdesini de sizler ile paylaşmak isterim.
Özbekistan’da bölgemiz için görmüş olduğumuz ilgi ve talep neticesinde, Marmaris ve Bodrum operasyonlarının yapılacak olan etkili tanıtımlarla daha da büyüyeceğine inanıyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.”
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ