13 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu: AKP’nin yarattığı siyasi enkazı kaldırmaya hazır olduğunu gösterdi.
28 Temmuz 2020 Salı 11:08

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu: AKP’nin yarattığı siyasi enkazı kaldırmaya hazır olduğunu gösterdi.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yaptığı açıklamada; Muğla İl Başkan Yardımcımız, Kurultay Delegemiz, genç kadın arkadaşımız Avukat Gizem Özcan (resmi olmayan sonuçlara göre) Parti Meclisimize girdi"

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu: "Partimizin 37. Olağan Kurultayı’nı geride bıraktık. Bu kurultaya “İktidar Kurultayı” adını verdik. Kurultay sürecimiz adına yaraşır şekilde, partimizin bütün kurulları ile ülkemizi yönetmeye, AKP’nin yarattığı siyasi enkazı kaldırmaya hazır olduğunu gösterdi. Bütün yol arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Bu Kurultay’da kentimiz Muğla için güzel bir gelişme yaşandı. Muğla İl Başkan Yardımcımız, Kurultay Delegemiz, genç kadın arkadaşımız Avukat Gizem Özcan (resmi olmayan sonuçlara göre) Parti Meclisimize girdi. Kendisine yürekten inanıyor, diğer PM üyelerimiz gibi bu görevi layıkıyla yerine getireceğini biliyorum.
Görev alan, almayan bütün kurultay delegelerimize, teşekkürlerimi sunuyor, İktidara hep beraber yürüdüğümüz bu sürecin ülkemize eşitlik, adalet ve özgürlük getirmesini diliyorum.

 

 

 

                                                                                                   

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ