06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bütün kapılar yüzüne kapandı
21 Eylül 2008 Pazar 21:07

Bütün kapılar yüzüne kapandı

Bir ay önce eşiyle Marmaris'e tatile gelen Danimarkalı Lene Höpner (41), tatilinin dördüncü gününde tekne turunda rahatsızlandı ve Marmaris'teki Ahu Hetman Hastanesi'nde kaldırıldı

Beyin kanaması teşhisiyle ameliyata alınan Höpner'in eşine 40 bin Euro ödemesi gerektiği bildirildi. Danimarka'nın Ankara Büyükelçiliği'ne başvuran Martin Höpner olumsuz yanıt aldı. Ülkesine dönen Martin Höpner, ikamet ettikleri Kopenhag yakınlarındaki Ballerup kasabası belediye yetkilileri de olumsuz cevap verdi.

GÜNLÜK MASRAFI 1200 EURO
Halen hastanede yatan Lene Höpner'in günlük masrafı 1200 Euro. Kısmi felç yüzünden Danimarka'ya ambulans uçakla gitmek zorunda olan Höpner'in uçak kirası da yaklaşık 80 bin Euro tutuyor.


Lene Höpner'in ailesi www.leneh.dk adresindeki internet sitesiyle yardım çağrısı yapıyor. Geçtiğimiz yıl ağustos ayında da Antalya'da 4 kişinin öldüğü kazada yaralanan 4 yaşındaki Mathias Hermansen ve annesine Danimarka'dan yardım gelmemiş, anne oğul başbakan Erdoğan'ın talimatıyla Antalya Valiliği'nce ülkesine gönderilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ