03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Böylesini dünya görmedi
30 Ocak 2009 Cuma 00:21

Böylesini dünya görmedi

Erdoğan İsrail'e sert çıktı, tüm dünya bu haberi flaş koduyla geçti! İşte Erdoğan hakkındaki o yorumlar;

Başbakan Erdoğan'ın İsrail'e katil diye seslendiği konuşması, tüm dünyada günün konusu haline geldi. İşte Erdoğan tepkileri;

AP, Başbakan Erdoğan'ın panelde İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'le Gazze'deki çatışmalar konusunda "sözlü olarak tartıştıktan sonra" paneli terk ettiğini belirtti.

Ajans, Başbakan Erdoğan'ın, Peres'in İsrail'in Gazze saldırısını heyecanlı bir şekilde savunan monoloğunu dinledikten sonra, panel yöneticisinin sözünü kesmesi üzerine kızdığını kaydetti.

Haberde Başbakan Erdoğan'ın Peres'e "İnsanları öldürüyorsunuz" dediği, Peres'in ise parmağı ile işaret ederek, "İstanbul'a roketler düşse siz de aynısını yaparsınız" dediği kaydedildi.

EL CEZİRE: FIRTINALI TARTIŞMA

Katar merkezli Arap televizyonu El Cezire, "Davos'ta Gazze yüzünden fırtınalı tartışmalı" başlığı ile gelişmeyi duyurdu. El Cezire, moderatörün sözünü kesmeye çalışması nedeniyle toplantıyı terk ettiğini bildirdi. Kanal Erdoğan'ın, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e de "İnsanları öldürüyor" dediğini kaydetti. Kuveyt haber ajansı da Erdoğan'ın toplantıyı terk ettiğini belirtti.

JERUSALEM POST: ERDOĞAN TERKETTİ

Erdoğan'ın toplantıyı terk etmesi İsrail basınında da yer aldı. Jerusalem Post gazetesinin web sayfası Başbakan Erdoğan'ın paneli terk etmesini "manşet haber" olarak duyururken, Erdoğan'ın İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ile girdiği tartışma ve ardından sözünün panel moderatörünce kesilmesine sinirlenerek sahneden yürüyüp gittiğini bildirdi.

Haaretz gazetesinin web sayfası da aynı haberle okuyucularını durumdan haberdar etti.

İki gazetenin İngilizce web sayfası da Amerikan AP ajansının haberini kullandı. Merkezi Katar'da bulunan uluslararası Arap haber kanalı El Cezire de internet sitesinde haberi acil haber olarak tek cümle olarak verdikten sonra, geniş bir haber yayımladı.

YORUMLAR
GÖRECEĞİZ
AHMET YILMAZ
Tayyip erdoğana arap dünyası için liderliği biçilmiş bu liderliğe arapların türklerin ikna edilmesi gerekiyordu bunun için yazılan senaryoda birilerinin ölmesi birilerinin kahraman olması gerekiyordu. ölenler filistinli masum çocuklar kahraman olan tayyip erdoğandır. ismi olmayan kişi, yahudi cesaret ödülünü hale teslim etmiş değil başbakanın maden bu kadar milliyetçi biri yahudi cesaret ödülünü geri versin ne dersin.DEVLET BAHÇELİ DE TÜRLÜK CESARETİ VAR.
31 Ocak 2009 Cumartesi 19:20
88.242.55.229
isminin önemi dahi olmayan kişi
ahmet yılmaz
bizlerin en azından sarsılmaz bir safı bellidir sen ve senin gibiler belliki dün başka partilerde koşturuyordunuz bugün ise akp nin savunuculuğunu yapıyorsun. Allah doğrunu yanındadır bekleyip göreceğiz yerel seçimlerden sonra ak mı kara mı yı sıkışınca kimse ülkücüler nerde diye nara atmasın. apoyu kim idamdan kurtardı TBMM nin internet sitesine bakarsın kimlerin imza attığını görürsün. BENİM DAVAM ŞEHİTLER VE GAZİLER DAVASIDIR BENİM DAVAM PARTİLER ÜSTÜ BİR DAVADIR.
31 Ocak 2009 Cumartesi 19:11
88.242.55.229
syn ahmet yilmaz..
isim onemli degil..
evet bizde unutmadik,pkk li picleri meclise sokan karayalcini ANKARADA aday gosteren chpyi....bizde unutmadik,gazilere dayak attiran chp yi....bizde unutmadik mhp lilere ellri kanli katiller diyen rahsan ecevite sesine cikarmayan bahceliyi...bizde unutmadik kan emici terorist apoyu idamda kurtaran genelgeye imza atan bahceliyi..unutmadik unutmayacagiz....tencere dibin kara,seninki benden kara demis atalarimiz.....meydanlarda ip atmaya benzemiyor bu isler.
31 Ocak 2009 Cumartesi 09:45
80.167.165.87
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ