12 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boğa, köyleri dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinledi
31 Ağustos 2013 Cumartesi 12:44

Boğa, köyleri dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinledi

TBMM’nin yasama tatiline girmesiyle millet vekilleri seçim bölgelerinde çalışmalarını sıklaştırdılar. Meclisin tatile girmesiyle Muğla’ya giden Ak Parti Muğla milletvekili Ali Boğa da çok yoğun günler yaşıyor.

TBMM’nin yasama tatiline girmesiyle millet vekilleri seçim bölgelerinde çalışmalarını sıklaştırdılar. Meclisin tatile girmesiyle Muğla’ya giden Ak Parti Muğla milletvekili Ali Boğa da çok yoğun günler yaşıyor. Ramazan ayın da bile hız kesmeyen etkinlikleriyle geniş Muğla coğrafyasının her köşesine ulaşmaya çalışan Ali Boğa, zaman zaman renkli görüntülere de sebep oluyor.

Muğla’ya hizmet götürülmesi konusunda büyük çabalar sarfeden Ali Boğa, devam eden çalışmaları da sürekli olarak yerinde takip ediyor ve denetlemelerde bulunuyor. Bürokrat geçmişiyle karşılaştığı sorunları tek tek çözen Ali Boğa, köyleri de ihmal etmiyor. Bazen aynı gün içinde onlarca köy gezen Boğa, Muğla’nın kıyısalı ile kırsalı arasında önemli bir köprü görevi de yapıyor.

Muğla’da yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katılan Ali Boğa, daha sonra Ula ve köylerini dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Bu arada Yerkesik Beldesinde Buzağı Güzellik Yarışması’nı da izleyen Ali Boğa yarışma birincisi buzağıya altın takarak renkli görüntülere sebep oldu. Her fırsatta Yörük çocuğu olduğunu ifade eden ve köylerle irtibatını hiç koparmayan Ali Boğa, bu güzel kızımız hediyeyi hak ediyor. Bakışları ve endamıyla herkesin gönlünü fethetti diyerek herkesi güldürdü.

Çocuklarla yakın temas halinde bulunan Ali Boğa, her gittiği yerde çocuklarla lolipop keyfi de yapıyor.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını Ak Parti’nin kazanmasıyla köylerin belediyecilik hizmetlerinden de çokça faydalanacağını ifade eden Boğa, köyler Muğla’nın özü ve yüz akı olacak dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ