24 Eylül 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BODRUM ŞEHİR TİYATROSU BU KEZ DATÇAYA HAZIRLANIYOR
05 Temmuz 2018 Perşembe 14:23

BODRUM ŞEHİR TİYATROSU BU KEZ DATÇA'YA HAZIRLANIYOR

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu; Bodrum’daki iki oyunu ve Muğla, Milas, Diyarbakır turnelerinin ardından bu kez de 21 Temmuz Cumartesi Akşamı Saat:21.00'de Datça Belediyesi'nin destekleri ile, Datça Amfi Tiyatro'da tiyatro severlerle buluşuyor.
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu; Bodrum’daki iki oyunu ve Muğla, Milas, Diyarbakır  turnelerinin ardından bu kez de 21 Temmuz Cumartesi Akşamı Saat:21.00'de Datça Belediyesi'nin destekleri ile, Datça Amfi Tiyatro'da tiyatro severlerle buluşuyor.
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde ilk perdesini Herodot Kültür Merkezi’nde açmıştı. Bodrum'da iki kez kapalı gişe oynayan, Türk Tiyatrosu’nun duayeni Oktay Arayıcı’nın ölümsüz eseri Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünya’sı gittiği turnelerde de büyük beğeni ile karşılandı. Muğla, Milas ve Diyarbakır'da izleyicilerle arasında oyun sırasında ve sonrasında sıcak ilişkiler kuran oyuncular, tepkilerden memnun kaldılar. Tiyatrocular, yeni sezona sürpriz eserlerle tiyatro severlerin karşına çıkmak için bir yandan hummalı çalışmalar içinde iken, bir yandan da "Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünya’sı " ile Datça'ya turne hazırlığındalar. Bu kez oyunun biletleri Biletix tarafından satışa sunulurken, 21 Temmuz Cumartesi Akşamı Datça Amfi Tiyatrosu girişinde gişeden de temin edilebiliyor. 
Oktay Arayıcı’nın Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünyası adlı eserini sahneye koyan Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen’in sahneye koyduğu oyunda; Tarık Papuççuoğlu, Erdal Cindoruk, Mihriban Er, Gülbin Yeşil, Oğulcan Çelik, Ziba Türk, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt, Sertaç Aydın ve Hüseyin Akşen rol alıyor.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ