16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilgi Evleri ve Kurs Merkezlerinin kayıtları başlıyor
04 Eylül 2013 Çarşamba 20:23

Bilgi Evleri ve Kurs Merkezlerinin kayıtları başlıyor

Denizli Belediyesi Başkanı Zolan:"Çocukların eğitimine yardımcı olmak amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında Bilgi evleri ve Kurs Merkezi kayıtlarımız 16 Eylül'de başlayacak

Denizli Belediyesi Başkanı Osman Zolan, "Çocukların eğitimine yardımcı olmak amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında Bilgi evleri ve Kurs Merkezi kayıtlarımız 16 Eylül'de başlayak" dedi.

Zolan, gazetecilere yaptığı açıklamada, en büyük yatırımların çocuklara yapılması gerektiği bilinciyle hareket ettiklerini, bu bilinçle de geleceği şekillendirecek çocukların sosyal ve kültürel eğitimine destek verecek projeler hayata geçirdiklerini belirtti.

Açılacak olan merkezlerin özellikle çalışan, maddi imkanları kısıtlı ailelerin çocuklarına hizmet vereceğini ifade eden Zolan, şunları söyledi:

"Çocuklarımız okuldan merkezimize gelince verilen günlük ev ödevlerini uzman ve branşı uygun öğretmenlerin gözetiminde doğru ve eksiksiz şekilde yapıyor. Çocuklarımız, okuldaki müfredatın paralelinde anlatılanları pekiştirmekte ve anlamadıklarını da öğrenme şansı bulmakta. Ayrıca düzenli bir şekilde müfredata uygun test çözümüyle sınavlara hazırlanmakta. Bunların dışında arta kalan zamanlarını da satranç, dans, drama ve kitap okuma saatleri ile kaliteli olarak geçirmekte. Bu nedenle tüm çocuklarımızı bilgi evlerimize davet ediyorum."

Muhabir: İbrahim Süzer
Yayınlayan: Serdar Yılmaz

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ