22 Mart 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BELDİBİ SPOR KOMPLEKSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
06 Temmuz 2018 Cuma 13:26

BELDİBİ SPOR KOMPLEKSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne Beldibi'nde tahsis edilen alana 3500 kişilik dev spor kompleksinin yapımı için ilk adım atıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne Beldibi'n de tahsis edilen alana 3500 kişilik dev spor kompleksinin yapımı için ilk adım atıldı.

1-043.jpg

Muğla Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz yaptığı açıklamada; Beldibi'nde -3500 Kişilik Spor Salonu, Tartan Atletizm Pisti, Suni Çim Yüzeyli Futbol Sahası,1000 Kişilik Seyirci Trübünü, Dörtlü Işıklandırma, Dörtlü Soyunma Odası olan ve yaklaşık maliyeti 41 Milyonluk dev yatırımı Marmaris'e kazandırmak için ihale aşamasında son viraja girdik. Çocuklarımıza spor yaptıracağız. Çocuklarımızın mutlu, sağlıklı ve nitelikli spor yapmaları için imkan sağlamaya çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ruhsal, bedensel ve sosyal gelişimi için sporu çok önemsiyor, sporla iç içe bir nesil yetiştirmek için çalışıyoruz. Güvenli ve modern ortamlarda spor yapma imkanı sunacağız. Çocuklarımız takım ruhunu, paylaşmayı, spor ahlakını ve kültürünü öğrenecekler” dedi.

3-028.jpg

Öçalmaz, katıkılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığına, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne, AK Parti il başkanı Kadem Mete'ye ve emeği geçen milletvekillerimize teşekkürü borç bilirim şeklinde konuştu. 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ