04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BBP önünde gözyaşları akıyor
27 Mart 2009 Cuma 17:39

BBP önünde gözyaşları akıyor

BBP'liler enkazın bulunduğu haberi ile genel merkez önüne akın etmeye başladı. Açıklama beklenirken gözlerden yaş aktı. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu helikopterin enkazının bulunduğu haberi üzerine, BBP ve Alperen Ocakları üyele

BBP'liler enkazın bulunduğu haberi ile genel merkez önüne akın etmeye başladı. Açıklama beklenirken gözlerden yaş aktı.
BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu helikopterin enkazının bulunduğu haberi üzerine, BBP ve Alperen Ocakları üyeleri genel merkez önünde toplanmaya başladı.

Kazanın ardından arama ekiplerinden gelecek haberi genel merkezde bekleyen partililer, enkazın bulunduğu haberinin ulaşmasından sonra yöneticilerin uyarıları üzerine genel merkez binası önüne çıkartıldı.

GÖZYAŞLARI AKTI

Açıklama için parti yöneticilerini bekleyenlerden gözyaşlarını tutamayanlar olduğu görüldü.


Genel merkezin balkon ve camlarına çıkan bazı partililer Muhsin Yazıcıoğlu'nun fotoğraflarını taşırken parti binası ve çevredeki ağaçlara da BBP bayrakları asıldı.

Bazı partililer de bekleyiş sırasında cep telefonlarındaki radyolar aracılığıyla enkazdakilerle ilgili bilgi almaya çalıştı.

SÜKUNETİNİZİ KORUYUN

Alperen Ocakları Genel Başkanı Abdullah Gürgür, genel merkez önünde bekleyenlere seslenerek, Yazıcıoğlu'nun, MHP Genel Başkanı Alpaslan Türkeş'in vefatı sonrasındaki sözlerini hatırlattı ve ''Her türlü haber durumunda sükunetlerini korumalarını'' istedi.

Öte yandan, polisler tarafından güvenlik önlemleri alınan genel merkez binasının çevresinde ambulanslar da bekletiliyor. Kalabalık giderek artıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ