11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ayrılığın benimle ilgisi yok
19 Ekim 2008 Pazar 12:18

Ayrılığın benimle ilgisi yok

Fatoş Kabasakal, Bergüzar Korel, Tan Sağtürk ayrılığında parmağı olmadığını söyledi..

Tan Sağtürk'le aşk yaşadığı idda edilen Fatoş Kabasakal, dedikoduları yalanladı ama rol arkadaşını yakışıklı bulduğunu gizlemedi.

Takvim'in haberine göre; Tan Sağtürk ile Bergüzar Korel'in ayrılığına neden olarak gösterilen Fatoş Kabasakal, 'Bu dedikodular beni çok üzdü' dedi.

Adı Tan Sağtürk'le aşk dedikodularına karışan Bez Bebek dizisinin oyuncusu Fatoş Kabasakal, bu konuyla ilgili son kez konuştu: "Tan Sağtürk, Türkiye'ye mal olmuş biri. Sezen Aksu nasılsa Tan Sağtürk de öyle. Tan Sağtürk'ü çok yakışıklı buluyorum. Dizimizin de en çok beğenilen karakterlerinden birini canlandırıyor. Kendisi yalnızca mesai arkadaşım olur. İş dışında Tan Bey'le görüşmüşlüğümüz yok. Tan Bey'le hiç alakam olmadığı halde nasıl oldu da bu olayların ortasında yer aldım anlamıyorum,bu duruma çok üzüldüm. Tan Bey ayrılıklarının benimle hiç ilgisi olmadığını tüm basına açıkladı. Piyasada çok kıskanılıyorum, çok güzelim, çok yetenekliyim, insanlar başarılı olmamı kıskanıyor. Başarılı işlere imza atıyorum yaptıklarım da yapacaklarımın garantisidir. 2009'da daha da iyi olacağım. Birçok iş görüşmesi yapıyorum. Film, dizi ve sunuculuk teklifleri geliyor devamlı. Türkiye'de bir insan başarılı olunca bütün gözler onun üstünde oluyor."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ