14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydınlık Yarınlar için UYANIK olun
23 Mart 2009 Pazartesi 00:22

Aydınlık Yarınlar için UYANIK olun

Marmaris Belediye Başkanı ve CHP Adayı Ali Acar, 23 Mart Pazartesi gününden itibaren, seçim merkezinin geceleri de çalışacağını söyledi. Çıkar çevrelerinin değil, halkın yararını savunduklarının, günü kurtarmayı değil, aydınlık yarınları hedeflediklerininMarmaris Belediye Başkanı ve CHP Adayı Ali Acar, 23 Mart Pazartesi gününden itibaren, seçim merkezinin geceleri de çalışacağını söyledi. Çıkar çevrelerinin değil, halkın yararını savunduklarının, günü kurtarmayı değil, aydınlık yarınları hedeflediklerinin altını çizen Başkan Ali Acar, “Allah sağlık, Marmarisliler destek verdiği sürece, biz, bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedikten sonra kendileri gibi düşünen tüm Marmarisliler'e “Konuşacağız, anlatacağız, herkesi dinleyeceğiz. Aydınlık yarınlar için, bu hafta size de, bize de uyku yok” diye seslendi.

Ali Acar, seçim bürosunun önündeki bir afişe de yansıyan, “Sevgili Marmarisliler”, diye başlayan konuşmasında, kendisi ve ekibinin, beş yıllık görevleri boyunca 'insan', 'vatan' ve 'Marmaris' için, çıkar gruplarının değil halkın yararına çalıştıklarını vurguladı. Çocuklara, gelecek nesillere daha güzel, daha aydınlık bir gelecek bırakmanın en büyük hedefleri olduğunu belirten Başkan Acar, kendileri gibi düşünen 7'den 70'e tüm Marmarisliler'i şu sözlerle, seçim bürosundaki çalışmalara katılmaya çağırdı:


VATANIMIZI İNSANIMIZI DÜŞÜNDÜK
Geride bıraktığımız 5 yıl içerisinde 'zor'demedik, 'imkânsız' demedik… Marmaris'in bütün yaralarına derman olmaya çalıştık. Rahatı düşünmedik, 'suya-sabuna dokunmadan keyfimize bakalım' diye bir köşeye çekilmedik. 'Önce Memleket' dedik, 'Vatanımız, Marmarisimiz, insanımız' dedik.


YOLUMUZ DEĞİŞMEYECEK
'Çıkar gruplarını' değil, daima 'halkımızın çıkarını' savunduk. Yani, özel işlerin değil kamuya hizmetin avukatı olduk. Kimsenin kuşkusu olmasın, Allah sağlık, Marmarisliler destek verdiği sürece, biz, bu yolda yürümeye devam edeceğiz.

BOŞA GEÇİRECEK VAKİT YOK
İşte siz değerli halkımızın 'Ali Acar'la devam' seçimine onay vermenizden önceki “son dönemece” geldik. Bu hafta oturmak yok, boşa geçirecek bir dakika bile yok, kızmak yok, yorulmak yok.

UYUMAK YOK
Bu hafta yalnızca gündüzleri değil, geceleri de sizi ve tüm sevdiklerinizi, çocuklarımızı, büyüklerimizi, aşıkları, yalnız kalpleri, işçilerimizi, işverenleri, Karadenizli'yi, Doğulu'yu, Egeli'yi, kısacası, halkımızı gece-gündüz seçim merkezimize bekliyoruz. Konuşacağız, anlatacağız, herkesi dinleyeceğiz, bu hafta sabahlara kadar çalışacağız.
Bu hafta size de, bize de uyku yok.”

YORUMLAR
marmarıslıye cvp
vatandas1
evet marmarıslı bızler marmarıslı degılız ama bızler sızler gıbı oyumuzu ranta satacak kadarda dusmedık cok sukur.o sızın cok ovundugunuz marmarısın marmarıslı nufusu ne kadar ondan sonra burda atıp tut gıt once ne kadar kalmıssınız onu ıncele.bızler olmasak sızler acsınız ama sız tuturmus bır laıklık ve cumhurıyetın bekcısıyız mavalı gıdıyorusnuz.cumhurıyet ıckı maslarında kumar masalaında ve dıger masalarda kurtaırlmaz kurtarılysaydı kurtlusu savasında rodoslara kcmazdınız dımı.tarıhını ogren
26 Mart 2009 Perşembe 14:28
87.226.64.83
marmaris için
vatandaş
sayın ali acar sonuna kadar sizi ve düşüncelerinizi destekliyorum.Arkadaşlar,bu güzel marmarisimizi yem etmeyelim,neyin ne olduğunu hepimiz çok ii biliyoruz.Yarınlarımız tehlikede........:(
26 Mart 2009 Perşembe 13:27
78.167.108.129
marmarisliğe cevap
vatandas1
allah allah bır tek cumhurıyet marmarısdemı var beyler pekı bu cumhurıyet olacagı zaman kurtlus savasına neden marmarısten dıgen olmadı hep rodosa kacan oldu...oyle cumhurıyetın kalesıyız demekle savunulmaz ama sızlerın kucuk beyınlerı ancak buna yeter.allaha cok sukur ne cumhurıyet gıdıyor nede laıklık aynı sekılde yerınde.ama sızler chp lıler tuturmussunuz bır turku gıdyrsunz lafla mıllet kurtarılmaz.hanı projeler hanı ıs ıstıhdamı yokkk yapamassınız.sızler ancak tuketıcısınız dımı?
26 Mart 2009 Perşembe 09:21
87.226.64.83
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ