03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avni Keleş: “Ak Partiliyim diye suyum kesildi”
26 Mart 2020 Perşembe 13:13

Avni Keleş: “Ak Partiliyim diye suyum kesildi”

Muğla Büyükşehir Belediyesi bağlı Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ), Marmaris’te Avni Keleş adlı vatandaşın evinin suyunu kesti.
Avni Keleş: “Hiçbir uyarıda bulunmadan, hele böyle bir durumla. Suya ihtiyacımız olduğunda biz ne yapacağız. Su kesme kağıdı bırakmadan evimizin suyunu kesmişler. Balkonumda Türk Bayrağı ve Cumhurbaşkanımızın fotoğrafı bulunmasından sanıyorum. Bankada otomatik ödeme talimatım var. Ona rağmen suyumuz kesildi. Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımız çağrıda bulunuyor. Ama onları dinleyen yok. Buradan Başkan Osman Gürün’e sesleniyorum. Çalışan elemanlarımıza uyarınız. Kimsenin suyunu kesmesinler” dedi.
 
 
 
Ne demişti...
 
Başkan Gürün: Sular Kesilmeyecek
 
Kısa bir süre önce basın mensuplarına makamında korona virüsle ilgili alınan önlemleri açıklayan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, ilk yaptıkları çalışmaların başında belli sebeplerden dolayı suyu kesilen vatandaşların suyunu açmak ve borcu olan vatandaşların da suyunu 2 ay boyunca kesmeyecekleri konusunda açıklamada bulundu. Vatandaşların hijyenlerine önem vermesi gerektiğini dikkat çeken Başkan Gürün, “Su fatura borcu olan konut abonelerine 2 ay süreyle su kesintisi uygulanmayacak. Şimdilik iki ay durumun gidişatına göre olası durumlarda da revize edeceğiz” ifadelerini kullandı. 
 
 
 
Görüntülü haber:
 
https://www.youtube.com/watch?v=9WTIJDMsKoY
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ