06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Asım Geniş İçmeler’den Aday
10 Ekim 2008 Cuma 10:43

Asım Geniş İçmeler’den Aday

2009 Mart ayı içinde yapılacak olan yerel seçimlerde Demokratik Sol Parti (DSP)'den İçmeler Belediye Başkan Adayı olması beklenen Asım Geniş'e herkesimden destek geldiğini belirtiliyor.

38 yıllık turizmci Asım Geniş İstanbul Marmara Siyasal Bilimler Yüksek Okulu İşletme mezunu. 26 yıldır Marmaris'te yaşıyor. 1989 yılında turizme hizmet vermeye başlayan İçmeler'deki Oteli, Blue Rainbow'da örnek bir turizm hizmeti veriyor. Güney Ege Turistik Otelciler Birliği'nde bir yılı Yönetim Kurulu Üyeliği olmak üzere dokuz yıl başkanlık yaptı. Türkiye Otelciler Birliği'nin kuruluşunda faal görev aldı ve Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu. Marmaris Ticaret Odası'nda dört yıl Meclis Üyeliği, beş yıl Meclis Başkanlığı yaptı. İçmeler Belediyesi'nde üç yıldır Belediye Meclis Üyesi. Uzun yıllardan bu yana Marmaris Lions Kulüp üyesi ve birçok kez de Kulüp başkanlığı görevini üstlendi. Scal Kulüp üyeliği 15 yıldır devam ediyor.

Asım Geniş'in DSP'den Belediye Başkan Adayı olarak ortaya çıkması bazı kesimlerde rahatsızlık yarattığı, Geniş'in ciddi bir gücünün olduğunu bilenlerin yanında yer almak için zemin yokladıklarını konuşuluyor.

CHP'in İçmelerde 1'den fazla belediye başkan aday adayı olduğu için, önümüzdeki günlerde belediye başkan adayı olamayanların Geniş'e destek vereceklerini iddia ediliyor.
Asım Geniş çalışmalarına önümüzdeki günlerde hız vereceği ve DSP'ye çok sayıda kişinin geçeceği belirtiliyor.

Temel Irmak/Marmaris

YORUMLAR
hata yapıyorsunuz
mavişş
Asım Geniş kültürlü,eğitimli ,deneyimli...Dörtdörtlük insan bence tam bi yönetici adayı...A A bu arada insanları tanımıdan eleştırı yapma hakkınız yok.Bence gidin Ve tanıyın ...Ben de İçmler de yaşıyorum ve İçmeler için hayırlısını istiyorum. İnsallah o gelır
21 Mart 2009 Cumartesi 22:18
88.242.0.216
o bilmez
ben bilirim
otelinin bahçesinde kaç adet işletmesi var hepside farklı insanlarda kirada ve hepsi kaçak içmeler beldesini kaçak çenneti yapıcak ve milyon dolar olan kredilerini kapatacak başka kapı bulsun. kara denizli olarak kendisinden utanıyorum. asıma iyi bakın ben bu zamana kadar gülümsediğini insanlara selam verdiğini duymadım şimdi sahte gülücükler dağıtıyor. açın gözünüzüüüü ankaraya melcise çıkarsınızda asıma çıkamazsınız derdinizi, marko paşpaya anlatırsınızzz artıkkk
28 Şubat 2009 Cumartesi 09:57
88.251.231.166
.......
halk
basın ilkeleri aykırı mesaj...
26 Şubat 2009 Perşembe 00:59
78.176.221.220
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ