05 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
A.R.O.G UN 4 YENİ TEASER İ FİLMİ
07 Ekim 2008 Salı 10:22

A.R.O.G UN 4 YENİ TEASER İ FİLMİ

Daha önce tanıtım fragmanı yayınlanan ve büyük gürültü koparan Cem Yılmaz ın A.R.O.G filminin 4 kısa teaser i yayınlandı. İşte o teaserler:

 

Cem Yılmaz'ın,yeni filmi A.R.O.G'un son çekilen 4 fragmanı, dün sinema salonlarında gösterime girdi..

 

Üç yıl önce gösterime giren ve büyük ilgi gören G.O.R.A adlı sinema filminin devamı niteliğindeki A.R.O.G için hazırlanan 4 farklı fragman dün itibariyle sinemaseverlerle buluştu.

G.O.R.A'nın gişede elde ettiği büyük başarının ardından Cem Yılmaz tarafından çekimlerine start verilen filmin önceki fragmanları, geçtiğimiz dönemde salonlanda gösterilmiş ve filme olan merakı perçinlemişti.

Son fragmanlar, A.R.O.G dünyasından çarpıcı sahneler ve filmde kullanılan görsel efektler hakkında yeni ipuçları veriyor. Özellikle ünlü komedyenin, dinozorlarla yüz yüze geldiği sahneyi gören sinemaseverler, film için geri saymaya başladı.

400 KOPYAYLA GELİYOR

 

Merakla beklenen film, 5 Aralık'ta vizyona girecek. Fida Film ile CMYLMZ Fikir Sanat ortaklığında hayata geçen film, 400'ün üzerinde kopyayla tüm Türkiye'de sinemaseverlerle buluşacak.

Türk Telekom, Avea ve TTNet'in ana sponsor olduğu, senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı filmin, yönetmenliği Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz tarafından üstlenildi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
a.r.o.g.
yumak iciv
muhteşeeeeeeeeeeeeem! bayıldım
17 Şubat 2009 Salı 19:17
88.227.74.114
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ