11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
A.R.O.G ile Muro karşı karşıya
26 Ağustos 2008 Salı 14:12

A.R.O.G ile Muro karşı karşıya

Türkiye'de merakla beklenen 2 film aynı gün vizyona giriyor. Şimdiden rekabet iyice kızışmaya başladı.


Türkiye'de merakla beklenen 2 film aynı gün vizyona giriyor. Şimdiden rekabet iyice kızışmaya başladı.


Cem Yılmaz'ın A.R.O.G'u ile Kurtlar Vadisi dizisinin Muro'sunun maceralarını anlatan Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine adlı sinema filmi gişede karşı karşıya geliyor. İki filmde 5 Aralık'ta vizyona girecek.

A.R.O.G

A.R.O.G: Bir Yontmataş filmi, Cem Yılmaz'ın gişe rekortmeni GORA'nın devamı olan A.R.O.G'ta bu kez Arif'in taş devrindeki maceralarını izleyeceğiz.

Çekimleri tamamlanan film 5 Aralık'ta vizyona girecek.

A.R.O.G: Bir Yontmataş filmi ilk fotoğrafları için tıklayın!

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde devrimci jargonu ve yardımcısı Çeto'yla girdiği tartışmalarla tanınan, "Nalet olsun içimdeki insan sevgisine" repliğiyle dikkat çeken Muro'nun maceralarının anlatıldığı film, 5 Aralık'ta vizyona girecek.

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto'yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto'nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için, kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul'a dönen Muro ile Çeto'nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ