12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Armutalan’da en güzel hizmeti Sunacak bir ekip oluşturduk
18 Şubat 2009 Çarşamba 22:17

Armutalan’da en güzel hizmeti Sunacak bir ekip oluşturduk

Ak Parti Armutalan Belediye Başkan Adayı Uysal Avcı, Belediye Meclis Üyesi adayı Ahmet Turan Şahin ve Ak Parti Armutalan Belde Teşkilatı Başkanı Ozan Balcı ile listelerin YSK'ya verilmesinin ardından Şahin Tepe'si restoranda basın mensuplarına kahvaltı düAk Parti Armutalan Belediye Başkan Adayı Uysal Avcı, Belediye Meclis Üyesi adayı Ahmet Turan Şahin ve Ak Parti Armutalan Belde Teşkilatı Başkanı Ozan Balcı ile listelerin YSK'ya verilmesinin ardından Şahin Tepe'si restoranda basın mensuplarına kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avcı “Armutalan'da en güzel hizmeti sunacak bir ekip oluşturduk” dedi.

Yerel Seçimlere 39 gün kala Yüksek Seçim Kuruluna Meclis Üyesi adayları listesi Siyasi Partilerden tarafından teslim edilmesinin ardından Ak Parti Armutalan Belediye Başkan Adayı Uysal Avcı, Şahin Tepe'si restoranda basın mensuplarına kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya Belediye Meclis Üyesi adayı Ahmet Turan Şahin ve Ak Parti Armutalan Belde Teşkilatı Başkanı Ozan Balcı'da katıldı. Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Avcı “Yoğun bir hafta yaşadık. Değişik gündemlerin içinde olduk. Üç Aday adayının seviyeli yarışından sonra adaylığımız kesinleşti. Bizde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Geçen hafta düzenlediğimiz kokteyle halka tanıtımımızı yaptık. Bu akşam Yüksek Seçim Kurumu Adayların listelerini basına açıklayacaktır. Kendimiz bazı çalışmalar yaptık. Örneğin bir anket çalışmamız var. Halkın yüzde altmış beşi mevcut Belediye yönetiminden memnun olmadığını gösterdi. Halkımıza sorarak sorunlara çözümler üreteceğiz. İddialıyız. Armutalan'da en güzel hizmeti vermek için iyi bir ekip oluşturduk.

İstifaları basından duyduk
Partiden 225 kişi, 325 kişinin istifa ettiğini ben basından duydum. Zaten Belde Başkanımız gerekli açıklamayı sizlere yazılı olarak yaptı sanıyorum. Bizde şimdilik hiçbir istifa isteği gelmedi” dedi.
Basın mensubunun “Sayın Ünlü bir açıklamasında bazı engellemelerle karşılaştık, bunun için neler söyleyeceksiniz” sorusuna cevaben Avcı “Biz iktidarın gücünün Armutalan'a gelmesini istedik. Bahsettiği hangi engellemelermiş, bunları açıklasın. Datça Yolunun işçiliği belediye yaptı. Milletvekillerimiz Kara Yollarına giderek durumu izah ettiler. Orda kısasa düşüldü.

5 yıl içine gözle görülen iki proje var
5 yıl içine gözle görülen iki proje var. Sayın Muhammet Ünlü, açıklamasında “kendi imkanlarımızla çok şey yaptık” dedi. Datça Yolunun yapıl malzemesini Devlet verdi. Adnan Menderes Caddesinde yapılan çalışmalar için İller Bankasından ve Özel bir bankadan kredi alındı. Bu nasıl bir imkan anlayışıdır. Bunun açıklanmasını bekliyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ