19 Ocak 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ARDER den Anlamlı Satış
18 Ekim 2008 Cumartesi 10:47

ARDER den Anlamlı Satış

Armutalan Güzelleştirme, Kültür ve Eğitim Derneği tarafından ihtiyacı olan öğrencilere burs fonuna para aktarmak için Marmaris Pazarında ikinci el kıyafet tezgahı açtılar.

Armutalan Güzelleştirme, Kültür ve Eğitim Derneği tarafından ihtiyacı olan öğrencilere burs fonuna para aktarmak için Marmaris Pazarında ikinci el kıyafet tezgahı açtılar. Açılan bu tezgah hakkında bilgi veren Dernek Kurucu Başkanı Şennur Ünlü, şu anda bizim ve arkadaşlarımızın artık kullanmadığı kıyafetleri burada satışını yapıyoruz diyerek, amalarının oluşturulan eğitim fonuna kaynak sağlamak olduğunu söyledi.

Armutalan Güzelleştirme, Kültür ve Eğitim Derneği (ARDER) oluşturulan eğitim fonuna kaynak sağlamak için Marmaris Pazar yerinde ikinci el eşya tezgahı açtılar. Bu açılan tezgah hakkında bilgi veren ARDER Kurucu Başkanı Şennur Ünlü, “ Çevremizde çok fazla öğrenci var ve bunlardan bir kısmı maddi olarak zor durumda. Biz dernek olarak bu çocuklarımıza burs veriyoruz. Ama veremediklerimizde var. Bu burs sayısını arttırmak için bir eğitim fonu oluşturduk. Bu fona kaynak yaratmak içinde kendimizdeki ve çevremizde bulunan arkadaşlarımızın artık giymekten bıktıkları veya bedenleri olmayan kıyafetlerini satmak için Marmaris Belediyesi Pazarında bir tezgah açtık. Bu ilk haftamız. Şu ana kadar satışlar gayet iyi. İnanıyorum ki satışlarımız daha iyi olacak ve kazanılan parayla daha çocuğumuza burs vererek okumasını sağlayacağız.” diyerek, bu konuda herkesten destek beklediklerini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ