16 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Annelerini barbeküde yaktılar
16 Ekim 2008 Perşembe 13:24

Annelerini barbeküde yaktılar

Ölen yaşlı annelerinin cesedini evde bir hafta sakladılar. Daha sonra barbeküde yakarak, ortadan kaldırdılar. Bu vahşeti neden yaptılar?

ABD'nin California eyaletinde bir aile, ölen yaşlı annelerinin cesedini barbeküde yakarak ortadan kaldırdıktan sonra emekli aylığını almaya devam etti.

Eyalet yetkilileri, anne Ramona Allmond'un kızı ve torununun, geçen pazar yolsuzluk yapmak, yaşlı bir kişiyi taciz etmek ve bir cesedi izinsiz ortadan kaldırmak suçlarından tutuklandığını kaydetti.

Tehama bölge şerifi, 84 yaşındaki anne Allmond'ın doğal nedenlerden hayatını kaybettiğini tahmin ettiklerini, ancak müfettişlerin Allmond'un gerçek ölüm nedenini bulmak için hala çalıştığını söyledi.

Allmond'un kızı Kathleen (50) ve torunu Tony Ray'in (30) müfettişlere, annelerinin geçen aralıkta öldüğünü, cesedini bir hafta odasında beklettiklerini ve daha sonra barbeküde yaktıklarını itiraf ettiği belirtildi.

Müfettişler, Kathleen ve Tony'nin yakalanana kadar Allmond'un emekli maaşını çekmeye devam ettiklerini ve bugüne kadar 25 bin dolardan fazla para aldıklarını kaydetti.

Zanlıların, Allmond'un oğlunun annesinin nerede olduğunu merak etmeye başlamasından sonra yakalandıkları bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ