26 Mayıs 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Anneler Kulübü Bilekleri Sıvadı
17 Ekim 2008 Cuma 13:37

Anneler Kulübü Bilekleri Sıvadı

Marmaris Hamileleri ve Anneleri Kulübü geçtiğimiz Cumartesi günü 2008 kış sezonunun ilk toplantısını gerçekleştirdi. Bu yıl geçen yıldan farklı olarak çocuklarını büyütmüş, hatta torun sahibi anneler de genç annelerle el ele çalışmalara katılacaklar.

Marmaris Hamileleri ve Anneleri Kulübü 2008 kış sezonunun ilk toplantısını Elma Şekeri Çocuk Yuvası'nda yaptı. Kulübün bu yılki toplantılarına geçtiğimiz yıl katılan genç annelerin yanında çocuklarını çoktan büyütmüş , evlendirmiş , hatta torun sahibi olmuş olgun annelerin de katılacağı öğrenildi. Geçtiğimiz Cumartesi günkü toplantıya Zonguldak Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir'in eşi Perihan Özdemir ve Yazar Saime Siner de katıldı. Kulüp kurucularından Ç.Çağın Berme ilk toplantıda yaptığı konuşmada “ Bizler de anneyiz fakat bizim annelerimizin tecrübelerine ve sıcak ellerine ihtiyacımız var. Genç ve olgun annelerin dayanışması bize yeni yol ve yordamlar doğuracak görüşündeyim.El birliğiyle daha aktif bir kulüp olmak için çalışacağız. Amaçlarımız arasında bize ulaşamayan muhtaç anne ve çocuklarına da yardım elini uzatma çabaları var. Özellikle olgun annelerimizin bizlere bu konuda yol gösterici olacaklarına inanıyorum.
İhtiyaç sahibi çocuklar yararına düzenleyeceğimiz ikinci el kermesimiz için çocuk kıyafetleri toplamaya başladık. Hatta ilk toplantımızda annelerin birçok kıyafet getirmesi bu sene amaçlarımızı daha çabuk gerçekleştireceğimiz gösteriyor. Bu bağlamda tüm annelere beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Hepimiz anne olmanın yanında önce insan olduğumuzu hatırlamanın huzurunu yaşıyoruz” dedi.
Anneler Kulübü her Cumartesi günü saat 11.00-13.00 arasında Elmaşekeri Çocuk Yuvasında toplantılarına devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ