11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akşamda bomba patladı gitti!
18 Kasım 2008 Salı 15:46

Akşam'da bomba patladı gitti!

Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turgut görevden alındı. Yerine gazete içinden bir isim getirildi.

Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turgut, bugün öğle saatlerinde görevden alındı. Yerine gazetenin Ankara temsilcisi İsmail Küçükkaya getirildi.

Akşam gazetesindeki büyük değişimle ilgili ilk değerlendirmesini Gazeteciler.com'a yapan İsmail Küçükkaya, yapılan yeni atamayı "bayrak değişimi" olarak değerlendirdi.

Serdar Turgut isminin, Akşam gazetesi ve kendisi için çok büyük anlam taşıdığını ifade eden Küçükkaya, "Sayın Turgut'la çok eskiye dayanan profesyonel bir ilişkimiz var. Zaten yapılan değişimi de ilk kendisini bana haber vermiştir. Bu telefon görüşmesinde, Sayın Turgut başarı temennisinde bulunurken; bıraktığı ekibe ve bana duyduğu güveni de açıkça dile getirmiştir. Türkiye'nin büyük bir yazarından böyle bir söz duymak, açıkçası böyle bir görev değişiminde benim için en büyük moral kaynağı oldu. Serdar Turgut, Akşam gazetesindeki yazılarına devam edecek. Bizde tüm gayretimizle Akşam'ı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Bu konuda ekibime ve yazarlarımıza güveniyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ