12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acar’dan Tıp Bayramı mesajı
14 Mart 2009 Cumartesi 12:22

Acar’dan Tıp Bayramı mesajı

Marmaris Belediye Başkanı ve CHP adayı Ali Acar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm meslek çalışanlarının bayramını kutladı. Başkan Acar'ın mesajı şöyle;Marmaris Belediye Başkanı ve CHP adayı Ali Acar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm meslek çalışanlarının bayramını kutladı. Başkan Acar'ın mesajı şöyle;
“Canımızı emanet ettiğimiz, sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlık personelinin hayatımızdaki yeri yadsınamaz. Türk Hekimlerinin çalışma azmi tarih boyunca hiçbir zaman azalmamış aksine artarak Türkiye'nin içinde bulunduğu her şartta devam etmiştir. Hiç şüphesiz hekimlerimizin gerçekleştirmiş oldukları bu onurlu çalışmalara insanlık her zaman minnet duymuştur.

İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumun en önemli hedefidir. Bu nedenle hekimlik mesleği önemini hiç bir zaman kaybetmemiş, kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergesinin bir kolu da sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır. Bu noktaya erişmek için fiziki şartların yanı sıra sağlık çalışanlarına da büyük görevler düşmektedir, yarınlara umutla bakan sağlık çalışanlarımızı görmek, geleceğe umutla bakan sağlıklı toplumların oluşumuna da katkı sağlar.

Yüce mesleklerinde sevgi ve gönül bağıyla çalışan doktorlarımız ile diğer sağlık personelimizin Tıp Bayramı'nı kutluyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum”

YORUMLAR
bossun
ibrahim tatlıses
sayın acar bey sen nasıl bır baskansın saban yıldırım hakkında atıp tutuyosun neymıs alı erarslanı dovdurmus falan gozlerınle gordunmu nasıl boıyle bır yalana ortak olabılıyorsun tabı artık eteklerınız tutustu nereye saldıracagınızı sasırdınız ..saban bey basa geldımı goreceksınız adam gıbı adamı ..insallah dogan beyde marmarıste baskan olacak ama sıze hıc yakıstıramadım bu kadar terbıyesızlıgı gercekten yalancı ve sınsı bırısı oldugunuzu anladım
15 Mart 2009 Pazar 21:38
88.249.225.134
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ