04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
80 YAŞINDAKİ DEMİRKAN’DAN ALKIŞLANACAK HAREKET:ATATÜRK SEVGİSİ ACI HİSSETTİRMEDİ
07 Ekim 2019 Pazartesi 12:45

80 YAŞINDAKİ DEMİRKAN’DAN ALKIŞLANACAK HAREKET:ATATÜRK SEVGİSİ ACI HİSSETTİRMEDİ

Marmaris Tattoo Festivali’nde 80 yaşındaki Nevin Demirkan, yaptırdığı Atatürk ve ‘her şey çok güzel olacak’ dövmesiyle herkesin ilgi odağı oldu.

Yüzlerce dövme sanatçısını bir araya getiren Marmaris TattooFest, renkli görüntülere sahne oldu. 4-5-6 Ekim tarihlerinde Marmaris’te bir otelde düzenlenen festivale yerli ve yabancı yaklaşık 200 dövme sanatçısı katıldı.

3 gün boyunca değişik organizasyonların yapıldığı festivalin en ilgi çekici konuğu ise 80 yaşındaki Nevin Demirkan oldu. Sağ koluna Atatürk’ün Kocatepe’deki resmini yaptıran Nevin Demirkan, diğer koluna da Atatürk’ün kalpaklı resmi, Türk bayrağı ve 9’u 5 geçen saat figürü yaptırdı. Nevin Anne diye hitap edilen Demirkan yine koluna ‘her şey çok güzel olacak’ cümlesini yazdırdı.

HİÇ ACI HİSSETMEDİM

Atatürk’e olan sevgisini ve minnet borcunu her fırsatta göstermeye çalıştığını söyleyen Demirkan, “Koluma dövme yaptırarak her saniye onu görmek ve sevgisini hissetmek, herkese de göstermek istedim. Ülke olarak özellikle de ülkenin kadınları olarak ona çok şey borçluyuz. Ben bir dövme yaptırmışım çok mu? Hiç acı hissetmedim” diye konuştu.

Tattoo Festivali’ni ziyaret eden Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş da hem sanatçıları ziyaret ederken, Nevin Demirkan’ı da tebrik etmeyi unutmadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ