20 Haziran 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
4.500 FOTOĞRAFLI DEV FİLİZ AKIN SERGİSİ AÇILIYOR
12 Mayıs 2016 Perşembe 12:38

4.500 FOTOĞRAFLI DEV FİLİZ AKIN SERGİSİ AÇILIYOR

Kale Outlet Center’ın daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik için yaptığı ’’Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi Fotoğraf Sergisi’’ bu kez Yeşilçam’ın Zarafet Kraliçesi Filiz Akın için yapılıyor…

15  Mayıs  Pazar  günü  saat:15.00’te  açılacak serginin açılışına Filiz Akın da katılacak…

 

Kale  Outlet  Center’ın  fotoğraf  sergisi  hazırlık  süresi  için   30 kişilik  ekip,3  ay , boyunca   sanatçıların  fotoğraflarını  arayarak,  özel  tarama ve baskılarının yapılması için çaba gösterdi. Filiz  Akın başarı  hikayesi  fotoğraf  sergisinde  sanatçının hayranları,  10 günde  Filiz  Akın’ın  bile  hatırlayamayacağı 1.265  adet    fotoğrafını  sergi  için bağışladı.Filiz Akın sergisi böylece 4.500  adet  fotoğraf  ile bu zamana  kadar  yapılan   en büyük  ‘’Geçmişten Geleceğe  Başarı  Hikayesi  Fotoğraf  Sergisi’’  oldu .

 

Sergide Akın’ın hayranlarından gelen 1.265 fotoğrafla birlikte toplam 4.500 adet fotoğraf yer alacak. Sergide ayrıca; Akın’ın filmden kareleri de  olacak.

 

26.000 m2’lik  alanın, tüm koridorları, mağaza  vitrinlerinin, Akın’ın   fotoğrafları  ile  renkleneceği serginin açılışı; 15  Mayıs Pazar  günü  saat:15.00’de   Güngören Kale Outlet Center’da Filiz Akın’ın katımıyla gerçekleşecek. Setlerden galalara, gazete küpürlerinden film afişlerine  en özel  karelerinin tüm Avm’yi süslendiği sergi ;

açılışından sonra 1 ay boyunca ziyaretçilere açık olacak.

 

Filiz  Akın  fotoğraf  sergisinden elde  edilecek  gelir  ‘’Lösemili  Çocukları Yaşatma ve  Bir  Umut  Derneği’ne  bağışlanacak .

 

Siz  değerli  basın mensubu  dostlarımızı  aramızda  görmekten  mutluluk  duyacağız .

 

Tarih :15 Mayıs  2016 –Pazar

Saat:15.00

Yer :Kale  Outlet Center –Güngören –Orta sahne

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ