• BIST 11134.08
  • Altın 2617.983
  • Dolar 33.089
  • Euro 36.2123
  • Muğla 26 °C
  • İzmir 30 °C
  • Aydın 26 °C
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 20 °C

2023-2024 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig kuraları çekildi

2023-2024 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig kuraları çekildi
Muğla 2023-2024 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig kuraları çekildi.

Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top ve kulüp temsilcilerinin hazır bulundu.

 

Muğla İli 2023-2024 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. Amatör Küme, U-18, U-16, U-14 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın grup ve fikstür kuraları 23.09.2023 Salı günü saat 14.00'de Federasyonumuz merkezinde çekildi.
Buna göre; 
a) Süper Amatör Lig  21-22 Ekim 2023  tarihlerinde başlayacak.
 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Düğerek Güneşspor / Milas Bld.Milasspor
Pedasa Futbol / Ortaköyspor 
Ula Bld.spor / Gündoğanspor 
Dr. Alp Milasspor (Bay)
B GRUBU
Marmaris Bld.spor / Seydikemer spor
Günlükbaşıspor / Ortaca Bld.spor 
Dalyanspor / Dalaman Bld.spor 
Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş. / Karaçulhaspor

b) 1. Amatör Lig  28-29 Ekim 2023  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Milas Dörtyol Genç.spor / Bodrum Yalı Genç.spor
Karaovaspor / Turgutreisspor
Bodrum Göltürkbüküspor / Güllük Bld.spor
B GRUBU
Kıyıkışlacıkspor / Datça Bld.spor 
Yerkesikspor / Boğaziçi Bargilyaspor 
Muğla İdmanyurduspor / Marmarisgücüspor
C GRUBU
Yeşilüzümlüspor / Ölüdeniz spor 
Fethiye Kartalları / Göcekspor 
Bozburun Bld.spor / Fethiye Yeni Mah.Kült.spor 

c) U-18 Ligi  25-26 Kasım 2023  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Yatağanspor / Dr. Alp Milasspor
Bodrum Genç spor / Muğlaspor 
Milas Erginspor (Bay)
B GRUBU
Likyaspor / Datça Bld.spor 
Ortaca Esanfspor / Dalaman Bld.spor 
Marmarisspor / Ortaca Bld.spor

d) U-16 Ligi  21-22 Ekim 2023  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Yatağanspor / Halikarnas Genç.spor 
Bodrum Genç.spor / Yatağan Sportif 
Dr. Alp Milasspor / Bodrum Birlikspor 
Pedasa Futbol ( Bay)
B GRUBU
48 Çağdaşspor / Marmaris 1923 spor 
Yerkesikspor / Muğlaspor 
Saburhane Genç.spor / Datça 1923 spor 
Marmaris Bld.spor / Marmarisspor 
C GRUBU
Likyaspor /Esenköyspor 
Ortaca Esnafspor / Fethiye 1923 spor 
Yeşilüzümlüspor / Seydikemer spor 
Dalaman Atletikspor (Bay)

e) U-14 Ligi C Grubu 28-29 Ekim 2023 , diğer gruplar ise ( A, B, D, E ve F Grupları) 14-15 Ekim 2023  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Turgutreisspor / Halikarnasspor 
Ortakent Yahşi Genç.spor / Yalıkavak Bld.spor 
Pedasa Futbol / Bodrum Genç spor 
Bodrum 1925 spor (Bay)
B GRUBU
Bodrum 1907 spor / Karaovaspor 
Dr. Alp Milasspor / Bodrum Birlikspor 
Milas İsmetpaşa Genç.spor / Milas Bld.Milasspor
Güllük Hermiyaspor (Bay)
C GRUBU (28-29 Ekim 2023 tarihlerinde başlayacak)
Muğlaspor / Yatağan Sportif 
Düğerek Güneşspor / Saburhane Genç.spor 
Bayırspor / Menteşe Yıldızspor
D GRUBU
Yeşil Marmarisspor / Marmaris 1923 spor 
Datça Bld.spor / Marmarisspor 
Beldibispor / Datça 1923 spor 
Marmaris Bld.spor (Bay)
E GRUBU
Dalaman Esnafspor / Dalaman Atletikspor 
Ekol 2017 spor / Dalyanspor 
Ortaca Esnafspor / Gökova Körfezspor
Dalaman Bld.Genç.spor (Bay)
F GRUBU
Göcekspor / 1925 Menteşeoğlu
Fethiye Çiftlikspor / Yeşilüzümlüspor 
Esenköyspor / Likyaspor 
Fethiye 1923 spor (Bay)

e) U-12 Ligi  D Grubu 21-22 Ekim diğer gruplar ise ( A, B, C, E, F  ve G grupları) 07-08 Ekim 2023  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Bodrum Birlikspor / Turgutreisspor 
Gündoğanspor / Yalıkavak Bld.spor 
Ortakent Yahşi Genç.spor / Bodrum Genç spor 
Gümüşlük İdmanyurdu spor ( Bay)
B GRUBU
Güllük Hermiyasspor / Dr.Alp Milasspor 
Halikarnas Genç.spor / Bodrum 1907 spor 
Bodrum 1925 spor / Karaovaspor 
Milas İsmetpaşa Genç.spor (Bay)
C GRUBU
Bayırspor / Menteşe Yıldızspor 
Muğla Menteşe Merkz.Bld.spor / Ortaköyspor 
Yatağan Sportif / Muğla Gençlikspor 
Düğerek Güneşspor (Bay)
D GRUBU (21-22 Ekim 2023  tarihlerinde başlayacak.)
Ekol 2017 spor / Yerkesikspor 
Muğlaspor / Ula Bld.spor 
Saburhane Genç.spor / Köyceğiz Sportif 
E GRUBU
Düşbelenspor / Marmaris Bld.spor 
Marmaris 1923 spor / Datça 1923 spor 
Yeşil Marmarisspor / Marmarisspor 
Marmarisgücüspor (Bay)
F GRUBU
Dalaman Bld.Genç.spor / Ortaca Esnafspor 
Göcekspor / Dalaman Atletikspor 
Dalaman Esnafspor /Ortaca Gençlikspor 
Ortaca Bld.spor (Bay)
G GRUBU
Fethiye 1923 spor / Günlükbaşıspor 
Likyaspor / 1925 Menteşeoğlu
Fethiye Çiftlikspor / Fethiye Beşkazaspor 
Fethiyespor (Bay)

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz. 

BAŞLIYORUZ MARMARİS!

Süper Amatör Ligi’nin kura çekimine  Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulüp Başkanı Hasan Yaylalı, Futbol şube sorumluları Ömer Bozdemir, Erdem Karaosmanoğlu ve altyapı koordinatör Mustafa Çolakoğlu katıldı. 21-22 Ekim’de başlayacak ligde İlk hafta Seydikemerspor ile içerde oynayacak.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0252 412 2141