• BIST 10677.49
  • Altın 2431.984
  • Dolar 32.1785
  • Euro 35.0167
  • Muğla 26 °C
  • İzmir 27 °C
  • Aydın 30 °C
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 20 °C

Zafer Partisi'nin milletvekili adaylarının tam listesi

Zafer Partisi'nin milletvekili adaylarının tam listesi
Zafer Partisi 14 Mayıs'ta düzenlenecek seçimde milletvekili adayı olarak gösterilecek isimleri belirledi. Liste Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim edildi.

 

 

 

 

 

 

Zafer Partisi Milletvekili aday listesi belli oldu. Zafer Partisi’nin 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimlerdeki milletvekili kesin aday listesi belli oldu. Zafer Partisi’nin aday listesi çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. İşte, 2023 Zafer Partisi Milletvekili aday isim listesi…

 

SEÇİM ÇEVRESİ ADAY

SIRA NO              TC KİMLİK NO    ADI        SOYADI                MESLEĞİ

ADANA                1                             ABDURRAHMAN              BİLİR      SERBEST

ADANA                2                             ADEM   OCAK    EMEKLİ

ADANA                3                             ÖMER FARUK    CERİT    EMEKLİ – GÜVENLİK MÜDÜRÜ

ADANA                4                             ŞEREF    BYORGANCI       İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

ADANA                5                             İSMAİL HAKKI    ERDOĞMUŞ        ZİRAAT MÜHENDİSİ

ADANA                6                             HAKAN KUŞÇU  FİRMA SAHİBİ-EMEKLİ

ADANA                7                             FATMA YAĞMUR             ŞAHBAZ               İŞLETMECİ

ADANA                8                             ABDULLAH          ÇİFÇİ     MAKİNE TEKNİKERİ

ADANA                9                             ERCAN  AFŞAR  İNŞAAT MÜHENDİSİ

ADANA                10                           EMRE    GÜLER   ÖĞRENCİ

ADANA                11                           ABDULLAH          TANRIKULU        SERBEST

ADANA                12                           YARKIN                KOÇAR DOKTORANT

ADANA                13                           GÖKHAN             SARIKAYA           ARICILIK TEKNİKERİ

ADANA                14                           AHMET GÜNGÖR             OTOMOTİV

ADANA                15                           TALHA NURİ       YILMAZ ÖĞRENCİ

ADIYAMAN        1                             EROL     OK          SERBEST

ADIYAMAN        2                             ATAY     AKKUŞ  ÇİFTÇİ

ADIYAMAN        3                             AYŞEGÜL             ASLAN  ÖĞRENCİ

ADIYAMAN        4                             DERYA  BAYRAM              SERBEST

ADIYAMAN        5                             ESENGÜL             OK          KUAFÖR

AFYONKARAHİSAR         1                             ELİF        KASAP ÖZTÜRK                SATIŞ YÖNETİCİSİ

AFYONKARAHİSAR         2                             ÖZER     KAVAK PROJE YÖNETİCİSİ

AFYONKARAHİSAR         3                             HASAN KAPLAN               TARİHÇİ

AFYONKARAHİSAR         4                             İBRAHİM SAMED             SEVİM   TARİHÇİ

AFYONKARAHİSAR         5                             EMİR     İNER      ÖĞRENCİ

AFYONKARAHİSAR         6                             AHMET CENK     SARIKOÇ             ÖĞRENCİ

AĞRI      1                                                           

AĞRI      2                                                           

AĞRI      3                                                           

AĞRI      4                                                           

AMASYA              1                             MELİH   KAHVECİOĞLU  ESNAF

AMASYA              2                             SERKAN               KUŞÇU  METELOJİ VE ÖALZEME MÜHENDİSİ

AMASYA              3                             MURAT KÖSE     TASARIMCI

ANKARA-1          1                             MEHMET ALİ      ŞEHİRLİOĞLU     TIP DOKTORU

ANKARA-1          2                             ASLAN  YAMAN                AKADEMİSYEN

ANKARA-1          3                             SEMİH   DİKKATLİ             PSİKİYATRİST

ANKARA-1          4                             ESMAÜL HÜSNA               ASLAN  MİMAR

ANKARA-1          5                             İSMAİL ÖZGÜR  BERKMAN           EMEKLİ

ANKARA-1          6                             ÇINAR   COŞKUNSERÇE  GAZETECİ

ANKARA-1          7                             AYKUT  AZGUR  İKTİSATÇI

ANKARA-1          8                             MUSTAFA           ŞÜKRÜOĞLU      EMEKLİ

ANKARA-1          9                             GÜÇLÜ EMRE     ÖZGÜR AVUKAT

ANKARA-1          10                           ADNAN GİRAY  ERGÜL   BİLİRKİŞİ

ANKARA-1          11                           REMZİYE              YAVUZ  TERZİ

ANKARA-1          12                           FATMA AHSEN  GÜVEN AVUKAT

ANKARA-1          13                           EYÜP     GÜLER   MÜHENDİS

ANKARA-2          1                             SEYİT     YÜCEL   BÜROKRAT

ANKARA-2          2                             HAYATİ BİCE       TIP DOKTORU

ANKARA-2          3                             VEDAT  ŞAHANER            EMEKLİ SUBAY

ANKARA-2          4                             MEHMET             GÜVEN EMEKLİ HAKİM

ANKARA-2          5                             KENAN KERMEN              SERBEST

ANKARA-2          6                             EROL     KAPLAN               İŞ İNSANI

ANKARA-2          7                             ZEYNEP                GÖKSU GENEL BAŞKAN

ANKARA-2          8                             BURAK  DEMİRHAN         İŞ İNSANI

ANKARA-2          9                             TEVFİK ALPER    YORGA İÇ MİMAR

ANKARA-2          10                           ŞEREF    UYLAŞ   SERBEST

ANKARA-2          11                           LÜTFÜ   ŞAHSUVAROĞLU             ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

ANKARA-3          1                             KOÇAK TÜKENMEZ         EMEKLİ

ANKARA-3          2                             HÜSEYİN              SOLAK  VETERİNER

ANKARA-3          3                             MUSTAFA           DEMİR  JEOLOJİ MÜHENDİSİ

ANKARA-3          4                             LATİFE MELTEM                SAVAŞ YASANKALE        EMEKLİ

ANKARA-3          5                             SERDAR               ÖZVERİ SATIN ALMA MÜDÜRÜ

ANKARA-3          6                             BETÜL   YENİÇERİ             AKADEMİSYEN

ANKARA-3          7                             KEREM  YÜRÜMEZ            ÖĞRENCİ

ANKARA-3          8                             EREN     NAHYA ÖĞRENCİ

ANKARA-3          9                             ŞEYMANUR        AKLAN  ÖĞRENCİ

ANKARA-3          10                           EREN     KAPLAN               MÜTEAHHİT

ANKARA-3          11                           SÜLEYMAN SELİM            KISIRKAYA          MAKİNE TEKNİKERİ

ANKARA-3          12                           AYŞE      ÇETİNKAYA        EV HANIMI

ANTALYA            1                             KEMAL  KARABAĞ           AKADEMİSYEN

ANTALYA            2                             YAŞAR  KÖKÇE  ZİRAAT MÜHENDİSİ

ANTALYA            3                             VOLKAN              YURTMAN           UZMAN DOKTOR

ANTALYA            4                             VOLKAN              ÇALIŞKAN           TURİZM/FİNANS

ANTALYA            5                             TUBA     EVLİYAOĞLU      SERBEST

ANTALYA            6                             YUSUF   İŞLER     AVUKAT

ANTALYA            7                             EMRAH KURHAN              İŞ İNSANI

ANTALYA            8                             ORKUN KUTALMIŞ          FİLİZ      PROJE ASİSTANI

ANTALYA            9                             MUSTAFA           CEYLAN                BANKACI

ANTALYA            10                           VAHİT   TECEL    EMEKLİ ASTSUBAY

ANTALYA            11                           KEREM  DİDİNÇ MALİ MÜŞAVİR

ANTALYA            12                           BEHÇET                DONDURAN       EMEKLİ EMNİYET AMİRİ

ANTALYA            13                           SEFA      İŞLEK     ÖĞRENCİ

ANTALYA            14                           SERDAR ALP       ÖZTÜRK               İŞ İNSANI

ANTALYA            15                           NAZMİ  ACAN    EĞİTİMCİ

ANTALYA            16                           MELİHA                YURTMAN           EMEKLİ

ANTALYA            17                           ALİ         SONGÜL              SOSYAL HİZMET UZMANI

ARTVİN                1                             MUHAMMET      KÜÇÜK 

ARTVİN                2                             BAHAR KÜÇÜK 

AYDIN   1                             SERAY   ÜNBAY AVUKAT

AYDIN   2                             MUSTAFA           BAYRAKTAR       EĞİTİMCİ

AYDIN   3                             KEMAL  KAYHAN              MÜHENDİS

AYDIN   4                             ECEM    SÖYLETEN AKGÜN           AVUKAT

AYDIN   5                             HÜSEYİN              ÖZKAN EMEKLİ

AYDIN   6                             İBRAHİM             ÖZDEMİR            ÖĞRENCİ

AYDIN   7                             TAYSUN               SERİN    ÖĞRENCİ

AYDIN   8                             FATİH    YETKİN ŞÖFÖR

BALIKESİR           1                             SUAT     AYDIN   ENSAF

BALIKESİR           2                             ÖZLEM  BOZKAYA            İŞLETMECİ

BALIKESİR           3                             NİLGÜN               SADIKOĞLU DANIŞMAN               BANKACI

BALIKESİR           4                             HASAN GÜNGÖR             EMEKLİ ÖĞRETMEN

BALIKESİR           5                             ZEYNEP                ERDEMLİ ÜNSAL               SOSYOLOG

BALIKESİR           6                             ÇİLEM   GÖKDEMİR         LABORANT

BALIKESİR           7                             BARIŞ    GAGİT   AŞÇI

BALIKESİR           8                             MUSTAFA           YILMAZ YAZAR

BALIKESİR           9                             HAYDAR ALPCAN            DİKİLİ    CAST DİREKTÖRÜ

BİLECİK 1                             KEMAL  BİGE      TERCÜMAN

BİLECİK 2                             ONUR   DOĞRU ÜNİVERSİTE

BİNGÖL                1                                                           

BİNGÖL                2                                                           

BİNGÖL                3                                                           

BİTLİS    1                                                           

BİTLİS    2                                                           

BİTLİS    3                                                           

BOLU     1                             METİN  KARAKAŞ            MÜHENDİS

BOLU     2                             CAN       GÜLER   AVUKAT

BOLU     3                             YAVUZ  KÜTÜK  SERBEST

BURDUR              1                             ERAY     ERTÜRK                MÜHENDİS

BURDUR              2                             MEHMET SERGEN            OKÇULAR            İŞLETMECİ

BURDUR              3                             MÜCAHİT ENES ŞEN        SERBEST

BURSA-1              1                             BAYRAM              KAZANCI             MÜHENDİS

BURSA-1              2                             MEHMET OKAN                ÖZDEMİR            TIP DOKTORU

BURSA-1              3                             ERTUĞRUL          KARA    EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ

BURSA-1              4                             BEHLÜL ERKİN   SANAYİCİ

BURSA-1              5                             AHMET SEVİNÇ GAZETECİ

BURSA-1              6                             ŞÖHRET FUNDA               ŞİMŞEK KİMYAGER

BURSA-1              7                             AHMET BAYER   DENİZCİ

BURSA-1              8                             ZEYNEP                BATMAZ              EV HANIMI

BURSA-1              9                             UĞUR EMİRHAN               AYÇİÇEK              SİYASET BİLİMCİ

BURSA-1              10                           HALİL İBRAHİM YAŞAR  OTOMOTİV

BURSA-2              1                             CEZMİ   POLAT  EMEKLİ

BURSA-2              2                             MAHMUT            KARA    ESNAF

BURSA-2              3                             ÖZER     DOĞRU YÖNETİCİ

BURSA-2              4                             EMRAH YAŞAR  MALİ MÜŞAVİR

BURSA-2              5                             SEVİNÇ MUHAMMED     AVUKAT

BURSA-2              6                             TAMER GÜYEN  EMEKLİ

BURSA-2              7                             SEYFEDDİN         BUNTÜRK            TARİH DOKTORU

BURSA-2              8                             MERYEM              CAN       MUHASEBE

BURSA-2              9                             ALİ NUR               ARABULAN         EMEKLİ

BURSA-2              10                           FERİHA YAMAN                SERBEST

ÇANAKKALE       1                             HASAN DEMİR  ÖĞRETMEN

ÇANAKKALE       2                             YASİN   ÇEVİK    DEVLET MEMURU

ÇANAKKALE       3                             DEMET  YENER   ÖĞRETMEN

ÇANAKKALE       4                             MEHMET             TAŞKIN MÜHENDİS

ÇANKIRI              1                             TURGUT               ÖZKAN İŞ İNSANI

ÇANKIRI              2                             OSMAN               ÇALIŞKAN           MÜHENDİS

ÇORUM                1                             PAŞA     BÜYÜKKAYAER  AVUKAT

ÇORUM                2                             İLHAN   ÇATAL   EMEKLİ SUBAY

ÇORUM                3                             SAİM     BALCI    MÜHENDİS

ÇORUM                4                             MUHAMMET ALİ              ECEVİT  ELEKTRİK TEKNİSYENİ

DENİZLİ                1                             NEŞET   DOĞAN                TSK EMEKLİSİ

DENİZLİ                2                             HAZAN KIRATİK               HEMŞİRE

DENİZLİ                3                             FURKAN              TOKMAKÇIOĞLU              E-TİCARET

DENİZLİ                4                             HASAN HÜSEYİN              HALASTAR          AVUKAT

DENİZLİ                5                             OSMAN               TERCAN               EMLAKÇI

DENİZLİ                6                             MESUT  DİNÇ     İNŞAAT USTASI

DENİZLİ                7                             SERHAT                ÖNAL    MÜHENDİS

DİYARBAKIR       1                             HASAN BOZDOĞAN      

DİYARBAKIR       2                             MEHMET             TATAR  GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

DİYARBAKIR       3                             MEHMET EMİN ÖKTEN  ESNAF

DİYARBAKIR       4                             HAKAN TATAR  ESNAF

DİYARBAKIR       5                             DÖNAY ÇAĞDAŞ              SERBEST

DİYARBAKIR       6                             ŞEYMA  TATAR  EV HANIMI

DİYARBAKIR       7                             COŞKUN              KAHVECİ             EKONOMİST

DİYARBAKIR       8                             ALTAY   ACAR    SERBEST

DİYARBAKIR       9                             HASAN SUPHİ   ÜNÜR    ÖĞRENCİ

DİYARBAKIR       10                           ŞAFAK ALP         SERTTAŞ              ÖĞRENCİ

DİYARBAKIR       11                           İSHAK   AHMEDOĞLU     GÜVENLİK

DİYARBAKIR       12                           MUHLİS SELMAN             YAZGAN              ÖĞRENCİ

EDİRNE 1                             ÜLFİYE  ŞENDAL               İŞ İNSANI

EDİRNE 2                             ŞENOL  ORUÇOĞLU        FİNANS SORUMLUSU

EDİRNE 3                             YURDAL               ERMİŞ   ESNAF

EDİRNE 4                             İSMAİL  ŞEN        BİLGİ İŞLEM UZMANI

ELAZIĞ  1                             MUHAMMED ONUR       OMRAK                İŞLETMECİ

ELAZIĞ  2                             SERAP   ÖZDEMİR            ECZACI

ELAZIĞ  3                             UMAY   TATAR  MEDİKAL EGZERSİZ UZMANI

ELAZIĞ  4                             FURKAN              SARIOĞLU           SERBEST

ELAZIĞ  5                             MEHMET             ÇETİNKAYA        AVUKAT

ERZİNCAN          1                             CENGİZ TÜRK     EKONOMİST

ERZİNCAN          2                             SEFA      POLAT  İŞÇİ

ERZURUM           1                             FATİH    AYGÜN ECZACI

ERZURUM           2                             ABDULHAMİT    UZUN    İŞ İNSANI

ERZURUM           3                             TUBA     UYSAL   EKONOMİST

ERZURUM           4                             YAKUP  KAYA     İŞ İNSANI

ERZURUM           5                             MUSTAFA           DÖNMEZ             ESNAF

ERZURUM           6                             EKREM  BUDAK OYUNCU

ESKİŞEHİR           1                             ERDİNÇ                ÖRENCİK             İŞ İNSANI

ESKİŞEHİR           2                             SADİ      UYAR     EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ

ESKİŞEHİR           3                             BAHTİYAR           YÜRÜK  DANIŞMAN

ESKİŞEHİR           4                             ECE        OĞUZ    ÖĞRENCİ

ESKİŞEHİR           5                             ŞENOL  UZTİMÜR             GARSON

ESKİŞEHİR           6                             MURAT İÇELİ      SERBEST MESLEK

GAZİANTEP        1                             ÜMİT     ÖZDAĞ AKADEMİSYEN

GAZİANTEP        2                             MEHMET             PAMUK                TÜCCAR

GAZİANTEP        3                             ALP        KAYA     AVUKAT

GAZİANTEP        4                             ALAİTTİN             ÇAKMAK             TÜCCAR

GAZİANTEP        5                             GİZEM BÜŞRA    BİLGİÇ   AVUKAT

GAZİANTEP        6                             ALEV AKDEMİR BEKEM  ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

GAZİANTEP        7                             ERMAN                EBÇEM  HİDROJEOLOJİ MÜHENDİSİ

GAZİANTEP        8                             ERHAN SUCU     GAYRİMENKUL UZMANI

GAZİANTEP        9                             RABİA   SEÇKİN EV HANIMI

GAZİANTEP        10                           İBRAHİM             AVCI      SERBEST

GAZİANTEP        11                           ÖMER BUĞRA    BAKIR   ÖĞRENCİ

GAZİANTEP        12                           MURAT KARAKURT         ORMAN İŞLERİ

GAZİANTEP        13                           EROL     TÜRK     KUYUMCU

GAZİANTEP        14                           METİN  İNSAL   

GİRESUN             1                             SEZAİ    UZAL     FOTOĞRAFÇI

GİRESUN             2                             ÇİĞDEM               AKSU     SERBEST

GİRESUN             3                             ONUR   ŞAHİN   EMLAKÇI

GİRESUN             4                             MURAT BAYRAK               SERBEST

GÜMÜŞHANE    1                             HACI ŞERİF         CEYLAN                ESNAF

GÜMÜŞHANE    2                             BERKANT            DOĞAN                ÖĞRENCİ

HAKKARİ             1                                                           

HAKKARİ             2                                                           

HAKKARİ             3                                                           

HATAY  1                             ERDAL   SARIZEYBEK       EMEKLİ

HATAY  2                             SUPHİ   YILDIZ   ECZACI KALFASI

HATAY  3                             SONER  GÜNÖY SENDİKA BAŞKANI

HATAY  4                             MİNEHAN           AKÇAN MÜHENDİS

HATAY  5                             HAKKI   KANMAZ             EMEKLİ

HATAY  6                             AYHAN BEKLER MUHASEBECİ

HATAY  7                             SÜLEYMAN         SAVAŞIR              OTEL YÖNETİCİSİ

HATAY  8                             MEHMET FATİH                HANOĞLU           TÜRKOLOG

HATAY  9                             FATİH    ŞENGÜL               EMEKLİ

HATAY  10                           MEHMET GÖKHAN          TÜRKMENOĞLU               ANTROPOLOG

HATAY  11                           AYTEN  SEMERCİ              MUHASEBECİ

ISPARTA              1                             ORHAN                ERDAL   AVUKAT

ISPARTA              2                             FARUK  BAŞTAN               MADEN MÜHENDİSİ

ISPARTA              3                             HÜSEYİN              YALÇIN ESNAF

ISPARTA              4                             ÖMÜR EZGİ        TAŞKAN               ÖĞRENCİ

MERSİN               1                             MURAT YILDIZ   AVUKAT

MERSİN               2                             KEMAL  MERT    AKADEMİSYEN

MERSİN               3                             AHMET ALACA  EMEKLİ

MERSİN               4                             SALTUK BULUHÇAN        ÖZAY     AVUKAT

MERSİN               5                             ZİYA BATIN         ŞENER   AVUKAT

MERSİN               6                             HASAN DOYDU AVUKAT

MERSİN               7                             KAZIM CİHAT     KALKAN               ÖĞRENCİ

MERSİN               8                             MEHMET             ÖZKANER            İŞ İNSANI

MERSİN               9                             BÜNYAMİN        ÇELİK     ÇİFTÇİ

MERSİN               10                           SİNEM  İNCEL    İŞ İNSANI

MERSİN               11                           EREN     VESKE   MALİ MÜŞAVİR

MERSİN               12                           MUSTAFA NEVZAT          TAŞDEMİR          GAZETECİ

MERSİN               13                           FAHRİ   ŞEN        İŞ İNSANI

İSTANBUL-1       1                             ALİ DİNÇER         ÇOLAK  İŞ İNSANI

İSTANBUL-1       2                             TUĞRUL               KİHTİR  TIP DOKTORU

İSTANBUL-1       3                             FATİH    ÇİNAN  BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL-1       4                             JÜLİDE  SARIKAYA KURDOĞLU   DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL-1       5                             DURSUN              ATABEK               SANAYİCİ

İSTANBUL-1       6                             EMİR     KOSİF    İŞ İNSANI

İSTANBUL-1       7                             MUSTAFA KORAY            YÜCEL   KAMUOYU ARAŞTIRMACISI

İSTANBUL-1       8                             SİBEL     ZEREN   ARAŞTIRMACI TARİHÇİ

İSTANBUL-1       9                             MEHMET AKİF   CENKÇİ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI

İSTANBUL-1       10                           ŞAHİN   KAŞDAN              MALİ HİZMETLER UZMANI

İSTANBUL-1       11                           BURAK  TOK       JEOLOJİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1       12                           EMRE    AKSOY  AVUKAT – ARABULUCU

İSTANBUL-1       13                           FAİK TUNÇ          YALAV  EMEKLİ BANKACI

İSTANBUL-1       14                           TAYYİBE MERVE               ÇAKAR  İŞLETMECİ

İSTANBUL-1       15                           KADRİ   ŞENOL  SERVİS MÜDÜRÜ

İSTANBUL-1       16                           DOĞAN HAKTAN             MANAV               TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ

İSTANBUL-1       17                           MUHAMMET ŞAMİL        ÇALIŞKAN           SATIŞ DANIŞMANI

İSTANBUL-1       18                           BÜLENT                GÜR       TÜCCAR

İSTANBUL-1       19                           BETÜL AZRA       YAŞAR  ÖĞRENCİ

İSTANBUL-1       20                           OĞUZ KAĞAN    ÇAKIROĞLU        ÖĞRENCİ

İSTANBUL-1       21                           HANİFE                ERHAN SATRANÇ ANTRENÖRÜ

İSTANBUL-1       22                           FATİH    DÖNGELLİ           SİGORTACI

İSTANBUL-1       23                           ŞAHİN   ÇALIK    GAYRİMENKUL

İSTANBUL-1       24                           OĞUZHAN          DİNÇER                SİSTEM MÜHGENDİSİ

İSTANBUL-1       25                           HAKAN ÇELEN   KUYUMCU

İSTANBUL-1       26                           TAHİR   GÜRSOY               DIŞ TİCARET

İSTANBUL-1       27                           KEMAL  AKTAŞ  YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1       28                           TURGAY               PAPAKÇI             İŞ İNSANI

İSTANBUL-1       29                           BUĞRA ÇETİNKAYA        AVUKAT

İSTANBUL-1       30                           MUSTAFA           GÜNDOĞDU       SERBEST

İSTANBUL-1       31                           OKTAY  AKSAKAL             ESNAF

İSTANBUL-1       32                           ALİ         DANİŞ   ESNAF

İSTANBUL-1       33                           ERKAN  IŞIK        KİMYASAL İMALATI

İSTANBUL-1       34                           YILDIRAY             ERASLAN             PEYZAJ MİMARI

İSTANBUL-1       35                           KERİM   TOKMAK             ÖĞRENCİ

İSTANBUL-2       1                             MUSTAFA HAKAN           AKŞİT    İŞ İNSANI

İSTANBUL-2       2                             SEVDAGÜL          TUNÇER               AVUKAT

İSTANBUL-2       3                             SEDAT   CEZAYİRLİOĞLU                EMEKLİ

İSTANBUL-2       4                             NEZİH İLTER       KARAMAN          DANIŞMAN

İSTANBUL-2       5                             TANSU  KÜÇÜK  TIP DOKTORU

İSTANBUL-2       6                             MEVLÜT               TEKDEMİR           EMEKLİ ALBAY

İSTANBUL-2       7                             İSMAİL  LAYİÇ    İŞLETMECİ

İSTANBUL-2       8                             MURAT ERDOĞAN           BİLGİSAYAR PROGRAMCISI

İSTANBUL-2       9                             HAKAN KAYRANCI          UÇAK MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2       10                           AHMET BURAK  GÜLEÇ   ÖĞRENCİ

İSTANBUL-2       11                           MURAT ASLANOĞLU      EMEKLİ

İSTANBUL-2       12                           NEZİH   ÖZER     İŞ İNSANI

İSTANBUL-2       13                           ŞAHİN   ÇALIK    MUHASEBECİ

İSTANBUL-2       14                           MEHMET AKİF   EROL     GAYRİMENKUL DANIŞMANI

İSTANBUL-2       15                           ORHUN FATİH   ERDAĞI                AVUKAT

İSTANBUL-2       16                           RIFAT    TATAR  MÜHENDİS

İSTANBUL-2       17                           ŞULE      ÖZARSLAN         BANKACI

İSTANBUL-2       18                           SALTUK BUĞRA SARI      AVUKAT

İSTANBUL-2       19                           BUĞRAHAN        DAĞLI   İNTÖRN DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL-2       20                           KEMAL  AKTAŞ  YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2       21                           LEVENT                ASLAN  GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

İSTANBUL-2       22                           ADEM   ŞİMŞEK EMEKLİ

İSTANBUL-2       23                           SEDAT   CEBECİ  SERBEST

İSTANBUL-2       24                           YİĞİT CAN           TALAYMAN        İŞLETMECİ

İSTANBUL-2       25                           BURAK  YALÇINYİĞİT      ÖĞRETMEN

İSTANBUL-2       26                           CEVAT  KÜÇÜKLÜ            SERBEST

İSTANBUL-2       27                           SAADET               DOĞAÇ EMEKLİ

İSTANBUL-3       1                             VECDET                ÖZ          TIP DOKTORU

İSTANBUL-3       2                             YAKUP  KAPTAN              İŞ İNSANI

İSTANBUL-3       3                             UĞUR    BATUR  MİMAR

İSTANBUL-3       4                             FERUH  ÖZKAN İŞ İNSANI

İSTANBUL-3       5                             SEDAT   TİMUR  PİLOT

İSTANBUL-3       6                             KADRİYE              KUNDURACI       YÖNETİCİ

İSTANBUL-3       7                             MURAT EMRE    YARDİBİ               VETERİNER HEKİM

İSTANBUL-3       8                             ZEHRA  ÇATALBAŞ          EKONOMİST

İSTANBUL-3       9                             HASAN ÖZUZUN              YÖNETİCİ

İSTANBUL-3       10                           KEMAL  NOYANLI             EMEKLİ SUBAY

İSTANBUL-3       11                           ŞEVKİ    ÖZEN    SERBEST MUHASEBECİ

İSTANBUL-3       12                           ATİLLA  YILDIRIM             MÜHENDİS

İSTANBUL-3       13                           YUSUF SAVAŞ    FIRAT    E-TİCARET YÖNETİCİSİ

İSTANBUL-3       14                           EREN     GÖK       SOSYAL MEDYA YÖNETİCİSİ

İSTANBUL-3       15                           UĞUR    IŞIK        MAKİNE TEKNİSYENİ

İSTANBUL-3       16                           ASENA  GÜBÜL  TV PLANLAMA UZMANI

İSTANBUL-3       17                           ERHAN AVCI      İŞLETME

İSTANBUL-3       18                           HATİCE BARBAROS KARADAĞ   REKLAMCI

İSTANBUL-3       19                           MUHAMMET KILIÇ          ARSLAN               ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL-3       20                           ŞEVVAL                ERDEL   LABORANT

İSTANBUL-3       21                           MEHMET ONAT                ALBAYRAK          YÖNETİCİ

İSTANBUL-3       22                           CHASAN              CHASAN              SATIŞ PERSONELİ

İSTANBUL-3       23                           SADIK   KIRMAN              PİLOT

İSTANBUL-3       24                           ENDER İSMAİL   BOZANOĞLU     EKONOMİST

İSTANBUL-3       25                           UĞUR    TÜRKYILMAZ      SERBEST

İSTANBUL-3       26                           AHMET ÇETİN    KOZMETİK ÜRETİCİSİ

İSTANBUL-3       27                           HANİFE                ERHAN SATRANÇ ANTRENÖRÜ

İSTANBUL-3       28                           CAN BATUR        YILDIRIM             İŞLETMECİ

İSTANBUL-3       29                           ALTAY   ACAR    SERBEST

İSTANBUL-3       30                           TAHİR   GÜRSOY               DIŞ TİCARET

İSTANBUL-3       31                           ERHAN AVCI      İŞLETME

İSTANBUL-3       32                           UFKUM ZEYLAN                ÖĞRENCİ

İSTANBUL-3       33                           OSMAN               ÇETİNKAYA        TESİSATÇI

İSTANBUL-3       34                           FATİH    KAYA     AVUKAT

İSTANBUL-3       35                           NURCAN             ALPTEKİN            SERBEST

İSTANBUL-3       36                           MUHAMMET ENES          CENGİZ AVUKAT

İZMİR-1                1                             FİKRET  BAYIR    EMEKLİ SUBAY VE AKADEMİSYEN

İZMİR-1                2                             ADNAN                SELVİ     AVUKAT

İZMİR-1                3                             NECATİ ANIL      SENCER                MÜHENDİS

İZMİR-1                4                             MURAT ATAR     REKLAMCI

İZMİR-1                5                             HATİCE KIRKIZ   MUHASEBE

İZMİR-1                6                             EGE        TUNCA AVUKAT

İZMİR-1                7                             BATUHAN           BARUT  MÜHENDİS

İZMİR-1                8                             CEREN  ATAY     EV HANIMI

İZMİR-1                9                             DİLEK    KÖKTAŞ GÜNDOĞDU     MALİ MÜŞAVİR

İZMİR-1                10                           YİĞİT CAN           ÜNSAL  ELEKTRİK TEKNİSYENİ

İZMİR-1                11                           OSMAN               BİNİCİ   ESNAF

İZMİR-1                12                           BAYRAM              BİÇİCİ    SANAYİCİ

İZMİR-1                13                           GÜRHAN             GÜRLEROĞLU    OTOMOTİVCİ

İZMİR-1                14                           ERHAN TANYERİ             

İZMİR-2                1                             MEHMET KAMİL               ERGENEKON      AVUKAT

İZMİR-2                2                             ZELİHA  GÜREL   AKADEMİSYEN

İZMİR-2                3                             UMUT   ÖZYURT               MÜHENDİS

İZMİR-2                4                             DURMUŞ             AYDINLIKOL       EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ

İZMİR-2                5                             HALİS CENK        DOLU   

İZMİR-2                6                             AHMET ALPER   KOBAL  AVUKAT

İZMİR-2                7                             ÇAĞRI   ALTINIŞIK            AVUKAT

İZMİR-2                8                             SERPİL  YAKAN ÖĞRETMEN

İZMİR-2                9                             ZEKİ       ÖNAL    EMEKLİ POLİS MEMURU

İZMİR-2                10                           SAADET DENİZAY            ÇAKRAK               YÖNETİCİ

İZMİR-2                11                           YAĞIZ    METİN  MİMAR

İZMİR-2                12                           ALPARSLAN       TURAN ÖĞRENCİ

İZMİR-2                13                           ÖZGÜL  GÜLDİKEN           İŞ İNSANI

İZMİR-2                14                           TURHAN              GÜRAKSIN          EMEKLİ

KARS     1                                                           

KARS     2                                                           

KARS     3                                                           

KASTAMONU    1                             ÖZCAN BÜYÜKŞEN          ÖĞRETMEN

KASTAMONU    2                             ASLIHAN             KOCA    ECZACI

KASTAMONU    3                             ARİF EMRE          SÜRÜCÜ               AVUKAT

KAYSERİ               1                             SERAP   ALTUNTAŞ          AVUKAT

KAYSERİ               2                             ŞEVKET MURAT                APAYDIN             TIP DOKTORU

KAYSERİ               3                             İSMAİL  TANRIÖVEN       AVUKAT

KAYSERİ               4                             AHMET EROL     İNŞAAT MÜHENDİSİ

KAYSERİ               5                             ABİDİN SAĞDIÇ                MATBAĞACI

KAYSERİ               6                             FATMA METİN  ÇİFTÇİ

KAYSERİ               7                             CAN       GÜMÜŞ                LOJİSTİK

KAYSERİ               8                             FEDAKAR            SONYÜREK         EMEKLİ

KAYSERİ               9                             AHMET YİĞİT     ÖĞRENCİ

KAYSERİ               10                           MEHMET FURKAN           BOYA    ÖĞRENCİ

KIRKLARELİ         1                             YAVUZ SELİM     ULUBAŞ               TÜCCAR

KIRKLARELİ         2                             KAAN    OKUMUŞ             ÖĞRENCİ

KIRKLARELİ         3                             MERT ŞAHİN      ÜSTÜN 

KIRŞEHİR             1                             MUSTAFA           KILIÇ      EMEKLİ AKADEMİSYEN

KIRŞEHİR             2                             TAYFUN               SAATÇİ EMEKLİ

KOCAELİ              1                             ZEKAİ    KAHYAOĞLU      EMEKLİ

KOCAELİ              2                             ONUR CAN         GÜL        MÜHENDİS

KOCAELİ              3                             GÜVEN ÇELİK     GİRİŞİMCİ

KOCAELİ              4                             ALPER   GÜLEBAŞ             TURİZMCİ

KOCAELİ              5                             ALİ         YURTTAN            ELEKTRİKÇİ

KOCAELİ              6                             ÇAĞRI   ANDAÇ MAKİNE TEKNİKERİ

KOCAELİ              7                             ERAY SALİH        EREN     SERBEST

KOCAELİ              8                             ALAATTİN KÜRŞAT          DEREBAŞ             ÖĞRENCİ

KOCAELİ              9                             UFUKHAN           ASLAN  ÖĞRENCİ

KOCAELİ              10                           EMİN KAHRAMAN          YAŞAR  ÖĞRENCİ

KOCAELİ              11                           RECEP   MERT    ÖĞRENCİ

KOCAELİ              12                           TURAN SÖNMEZ             

KOCAELİ              13                           İSHAK   AHMEDOĞLU     GÜVENLİK

KOCAELİ              14                           MUHLİS SELMAN             YAZGAN              ÖĞRENCİ

KONYA 1                             MEHMET             ALAGÖZ               AKADEMİSYEN

KONYA 2                             MEHMET             ŞEN        İŞ İNSANI

KONYA 3                             ÖMER FARUK    ERDOĞAN           AVUKAT

KONYA 4                             SONGÜL              ÇETİN    SOSYAL HİZMET UZMANI

KONYA 5                             HAKAN DÜLGER               MİMAR

KONYA 6                             REMZİ   ARI         İŞÇİ

KONYA 7                             İSMAİL  ÖZAVCI                ÖĞRENCİ

KONYA 8                             ADEM   AK          İŞ İNSANI

KONYA 9                             KÜBRA  KOÇAK EMEKLİ

KONYA 10                           AHMET YETKİN ÖĞRENCİ

KONYA 11                           MEHMET TURAN              GENÇ    ÖĞRENCİ

KONYA 12                           İSA         GÜNAL VETERİNER

KONYA 13                           MİRAÇ MUSA    AKAY     ÖĞRENCİ

KONYA 14                           ŞAHİN   GÜNKAYA           İŞ İNSANI

KONYA 15                           ÜMİT CAN           DEMİRCİ              ÖĞRENCİ

KÜTAHYA            1                             ŞİNASİ  ATAY     MAKİNE MÜHENDİSİ

KÜTAHYA            2                             AHMET UFUK     TÜRKİŞ AVUKAT

KÜTAHYA            3                             ALİ CAN               DAYLAN               ÖZEL GÜVENLİK

KÜTAHYA            4                             HAMDİ UĞUR    BEŞE      BANKACI

KÜTAHYA            5                             BURAK ORKUN ARAT     DIŞ TİCARET

MALATYA            1                             TURGUT               ŞAHİN   ESNAF

MALATYA            2                             GAMZE YILDIRIM             İDARİ İŞLER

MALATYA            3                             ESEN     ÇEKMEGELİ         GIDA MÜHENDİSİ

MALATYA            4                             ALTAY KORHAN               AKÇİL    İNŞAAT MÜHENDİSİ

MALATYA            5                             ŞAHİN   YILDIRIM             MUHASEBECİ

MALATYA            6                             NESİM  AYAZ     ELEKTRİKÇİ

MANİSA              1                             MEVLÜT               ÖZER     ÇİFTÇİ

MANİSA              2                             MEHMET ANIL   KORKMAZ           KAMU İŞÇİSİ

MANİSA              3                             ENDER  SOLHAN              ESNAF

MANİSA              4                             HAKAN AKSÜT  EMEKLİ JANDARMA

MANİSA              5                             ALPEREN             TERZİOĞLU         İŞLETME

MANİSA              6                             DOĞUKAN          DÖNMEZ             GAYRİMENKUL DANIŞMANI

MANİSA              7                             SELÇUK ŞENSÖZ               MUHASEBE

MANİSA              8                             KADİRHAN         ÖZTİNOĞLU       TOPTANCI

MANİSA              9                             OSMAN               KILIÇ      TIBBİ SATIŞ TEMSİLCİSİ

MANİSA              10                           HAMİT SERDAR MERMUT             MÜHENDİS

KAHRAMANMARAŞ       1                             ALPARSLAN       KENGER               MUHASEBECİ

KAHRAMANMARAŞ       2                             UFUK     DOĞAN                AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ       3                             OSMAN DOĞAN              BASTIRMACI      RADYOCU

KAHRAMANMARAŞ       4                             KAMBER              HARMANKAYA AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ       5                             SELVİ     ÖZTÜRK               ÖĞRETMEN

KAHRAMANMARAŞ       6                             HÜSEYİN              ÇOLAK  GAYRİMENKUL DANIŞMANI

KAHRAMANMARAŞ       7                             YUNUS EMRE     KURT     SERBEST

KAHRAMANMARAŞ       8                             YÜKSEL BAĞCIOĞLU       ESNAF

MARDİN              1                             FATİH    KAYA     LOJİSTİK

MARDİN              2                             HALİL    GÜNDOĞDU      

MARDİN              3                             MURAT ORAL    

MARDİN              4                             TANER  GÜNDOĞDU       SERBEST

MARDİN              5                             GÖKHAN             GÜNDOĞDU       ESNAF

MARDİN              6                             HULUSİ ALKAYA              

MUĞLA 1                             ÜNAL    YİĞİT     MÜHENDİS

MUĞLA 2                             ÖNDER AKSOY  TURİZM

MUĞLA 3                             AYBİKE ECE         TAŞOVA              SOSYOLOG

MUĞLA 4                             CEM       AYBER   ESNAF

MUĞLA 5                             MEHMET             ÖZDEMİR            EMEKLİ

MUĞLA 6                             MÜJGAN             DİKMEN               TURİZM

MUĞLA 7                             OĞUZHAN          ORDUKAN          ÖĞRENCİ

MUŞ      1                                                           

MUŞ      2                                                           

MUŞ      3                                                           

NEVŞEHİR           1                             BURAK  AŞIKOĞLU           İŞLETMECİ

NEVŞEHİR           2                             MENDERES         BAYRAM              EMEKLİ ASKER

NEVŞEHİR           3                             CEREN  GÜRKAN              ÖĞRETMEN

NİĞDE   1                             MUSTAFA           CEYLAN                FİNANS UZMANI

NİĞDE   2                             AZİZ       DOĞAN                EMEKLİ

NİĞDE   3                             KÜRŞAT               AKKAYA               ÖĞRETMEN

ORDU    1                             YENER   TURHAN              GAZETECİ-ESNAF

ORDU    2                             HÜSEYİN              YALÇINTAŞ         TİCARET

ORDU    3                             İBRAHİM             YANIK  

ORDU    4                             ÖZNUR GENÇ ERDEN     AVUKAT

ORDU    5                             LEVENT ŞABAN BAŞKAYA            MÜZİSYEN

ORDU    6                             MEHMET             KAHRAMAN       TEKSTİL

RİZE       1                             DAVUT YAZICI   İŞ İNSANI

RİZE       2                             GÖKHAN             AKYILDIZ             ELEKTRONİK TEKNİKERİ

RİZE       3                             YUSUF   SARI      BİLGİSAYAR BİLİŞİM

SAKARYA            1                             CİHAN  KOLİP    UZMAN DOKTOR

SAKARYA            2                             SALİH SUPHİ      GÜNEY  İŞLETMECİ

SAKARYA            3                             MUHAMMET CÜNEYT    SARIMERT           ORGANİZATÖR

SAKARYA            4                             SERAP   AKAR    SİGORTACI

SAKARYA            5                             EMEL     ATIŞ       ESNAF

SAKARYA            6                             AYKUT  AKMAN               TEKNİKER

SAKARYA            7                             ÖMER   YILMAZ TEKNİSYEN

SAKARYA            8                             KEREM  ÇİFTÇİ   REKLAMCI

SAMSUN             1                             YAŞAR  KARAHAN           MİMAR

SAMSUN             2                             HAKAN KESER   EMEKLİ

SAMSUN             3                             ÖDÜL    SANAROĞLU BUYRUK    İSTATİSTİKÇİ

SAMSUN             4                             BOZKURT OĞUZ               SINAR   DOKTOR

SAMSUN             5                             BURAK  YAZICI   İŞLETMECİ

SAMSUN             6                             FİRDEVS EMİNE                ÇAKIR   EĞİTİMCİ

SAMSUN             7                             HAYDAR              AKSU     EMEKLİ

SAMSUN             8                             DURMUŞ FEVZİ AKSU     İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ

SAMSUN             9                                                           

SİİRT      1                                                           

SİİRT      2                                                           

SİİRT      3                                                           

SİNOP   1                             İBRAHİM             BAYRAK               SATIŞ DANIŞMANI

SİNOP   2                             FATİH    ŞANLAN              ESNAF

SİVAS    1                             FATİH    ÖZTÜRK               GÖÇ UZMANI

SİVAS    2                             ŞAHİN   POLAT  AVUKAT

SİVAS    3                             ZİYA       YALÇIN İŞLETMECİ

SİVAS    4                             YUSUF   KAYMAKÇI          AŞÇI

SİVAS    5                             UMUT   ARSLAN               YAZILIMCI

TEKİRDAĞ           1                             FATİH    ALTINTAŞ            MÜHENDİS

TEKİRDAĞ           2                             NAİM    SÖYLEMEZOĞLU               ANESTEZİ TEKNİKERİ

TEKİRDAĞ           3                             BURAK  YILMAZ MÜHENDİS

TEKİRDAĞ           4                             İPEK       GÖKÇEBEL          DİL VE KONUŞMA TERAPİSTİ

TEKİRDAĞ           5                             TANYA MİHRİNAZ           ÜNKAYA              LOJİSTİK

TEKİRDAĞ           6                             TİMUÇİN             GÜVEN VETERİNER TEKNİKERİ

TEKİRDAĞ           7                             GÜREL   EVİRGEN             EMEKLİ

TEKİRDAĞ           8                             TAYFUN               EKER      GENEL CERRAH

TOKAT  1                             ALPTÜRK             KAYA     AVUKAT

TOKAT  2                             SEMİH   KURULAY             MUHABİR

TOKAT  3                             SİNAN  SEVER   EMEKLİ

TOKAT  4                             ADALET                SEVER   ESNAF

TOKAT  5                             SÜLEYMAN         GÜNEŞ  İŞLETMECİ

TRABZON            1                             BUĞRA ÇETİNKAYA        AVUKAT

TRABZON            2                             HAVVA LAKUTOĞLU       GAZETECİ

TRABZON            3                             ATAHAN              TELLİOĞLU          TÜCCAR

TRABZON            4                             TAHA EREN        EYÜPOĞLU          ÖĞRENCİ

TRABZON            5                             BİLAL     MALKOÇ              YAZILIM

TRABZON            6                             EMİN     YAŞAR  ÇİFTÇİ

TUNCELİ              1                                                           

ŞANLIURFA        1                             ENDER İSMAİL   BOZANOĞLU     EKONOMİST

ŞANLIURFA        2                             MEHMET YUSUF               KOŞAR  BÖLGE MÜDÜRÜ

ŞANLIURFA        3                             CEMİLE YILDIZ KEKLİK    ÖĞRETMEN

ŞANLIURFA        4                             ROKSAN              YALÇIN ÖĞRETMEN

ŞANLIURFA        5                             MEHMET             KAYA     ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA        6                             ÖMER   ERBİL     TURİZMCİ

ŞANLIURFA        7                             İBRAHİM             NİMETOĞLU       HEMŞİRE

ŞANLIURFA        8                             MUHAMMET EMİN         NAHYA ÖĞRENCİ

ŞANLIURFA        9                             HALİL    İSLAMTÜRK        TAŞERON

ŞANLIURFA        10                           NAZLICAN          BAĞIŞ   ÖĞRENCİ

ŞANLIURFA        11                           ADEM   AĞIRTAŞ              SERBEST

ŞANLIURFA        12                           MURAT BULUT   ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA        13                           ALİ         ÇALIŞKAN          

ŞANLIURFA        14                                                         

UŞAK     1                             MERİÇ   UZUNOĞLU        ÇİFTÇİ

UŞAK     2                             MELTEM              AYDOĞAN          DIŞ TİCARET

UŞAK     3                             EREN     KAHYA  ÖĞRENCİ

VAN      1                             FUFAT   YAVRUTÜRK       TİCARET

VAN      2                             FATMA MELİKE KARAASLAN YILMAZ      AVUKAT

VAN      3                             CEVRİYE               YAVUZ  GAZETECİ

VAN      4                             MEHMET EMİN ÖZBEY   İLETİŞİM DANIŞMANI

VAN      5                             MERT OSMAN   SÜRMEN              SERBEST

VAN      6                             BÜNYAMİN        TURNA ÖĞRENCİ

VAN      7                             UTKU TUNAHAN              NASIRLIOĞLU    MUHASEBE

VAN      8                             MEHMET OĞUZ TURAN ÖĞRENCİ

YOZGAT               1                             MEHMET HAYRİ                CÜNEYDİ             MÜHENDİS

YOZGAT               2                             ZELİHA  ÇEVİK    ÖĞRETMEN

YOZGAT               3                             CAFER   YURDAKURBAN                TOPTANCI

YOZGAT               4                             TUĞRUL               ŞİMŞEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

ZONGULDAK      1                             OĞUZHAN          TURHAN              İŞ İNSANI

ZONGULDAK      2                             RAMAZAN          AYDIN   MADENCİ

ZONGULDAK      3                             NAZMİYE             DOĞANGAÇ       EV HANIMI

ZONGULDAK      4                             SÜLEYMAN KÜRŞAT        AKDUMAN         ÖĞRENCİ

ZONGULDAK      5                             MEHMET ALİ      KÖYMEN             E-TİCARET

AKSARAY            1                             CENGİZ ÖNGÜN               EMEKLİ

AKSARAY            2                             MUSTAFA CEM POYRAZ               DIŞ TİCARET

AKSARAY            3                             RAŞİT    ÇAĞLAK               MOBİLYACI

AKSARAY            4                             ERDAL   KIRLI      ÖĞRENCİ

BAYBURT             1                             AYCAN ŞAP        MÜDÜR

KARAMAN          1                             SÜLEYMAN         CİVCİK  İŞLETMECİ

KARAMAN          2                             YAKUP GÜRSEL GİRGİNER            ECZACI

KARAMAN          3                             SANİYE ÖZ          EV HANIMI

KIRIKKALE           1                             TUĞBA  DEMİRBAĞ         MAKİNE MÜHENDİSİ

KIRIKKALE           2                             MUHAMMED YASİR        AKSU     TIP DOKTORU

KIRIKKALE           3                             YASEMİN             POLATLI               ESNAF

BATMAN             1                                                           

BATMAN             2                                                           

BATMAN             3                                                           

BATMAN             4                                                           

BATMAN             5                                                           

ŞIRNAK                1                             MAHMUT            TATAR  İŞ İNSANI

ŞIRNAK                2                             ABDÜLCEBBAR  UÇAR    İŞ İNSANI

ŞIRNAK                3                             SUAT     BİNZET ESNAF

ŞIRNAK                4                             BEYCAN               TANRIĞAN         ESNAF

BARTIN                1                             CAFER   TÜRKMEN           OTO GALERİCİ

BARTIN                2                             BERAT   ÖZTEKİN              ESNAF

ARDAHAN          1                             ERDİ CAN            ÇELİK     STİLİST

ARDAHAN          2                             TUNA    YEDİEL  ELEKTİRİK-ELEKTRONİK TEKNİSYENİ

IĞDIR    1                                                           

IĞDIR    2                                                           

YALOVA               1                             ERSİN    DOĞAN                MÜTEAHHİT

YALOVA               2                             HAKAN TAMER SOYGÜL               SERBEST MESLEK

YALOVA               3                             İLKİM    GÖKŞİN               GAYRİMENKUL DANIŞMANI

KARABÜK            1                             İLHAN   ALPBOĞA            GAZETECİ

KARABÜK            2                             MUHAMMET CEM           YAVUZ  AVUKAT

KARABÜK            3                             YASEMİN             ODABAŞI             SERBEST MESLEK

KİLİS      1                             YUSUF CAN        ÇEZİK   

KİLİS      2                             İSMAİL CEM       ERYILMAZ           GAYRİMENKUL DANIŞMANI

OSMANİYE         1                             OKTAY  AYDOĞDU           MÜHENDİS

OSMANİYE         2                             ALPEREN ENES  BİNBOĞA            ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

OSMANİYE         3                             AYŞE      ÇAKAR  SERBEST

OSMANİYE         4                             FAHRİCAN          AVCI      ACİL TIP TEKNİSYENİ

DÜZCE  1                             ALİM     OZAN    EMEKLİ

DÜZCE  2                             HÜLYA  EROĞLU               İŞ GÜVENLİĞİ

DÜZCE  3                             KERİM   TOKMAK             ÖĞRENCİ

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0252 412 2141