• BIST 11064.85
  • Altın 2559.282
  • Dolar 33.0331
  • Euro 35.9507
  • Muğla 29 °C
  • İzmir 33 °C
  • Aydın 33 °C
  • İstanbul 30 °C
  • Ankara 28 °C

Son dakika! İYİ Parti milletvekili adayları tam listesi

Son dakika! İYİ Parti milletvekili adayları tam listesi
14 Mayıs seçimlerine gidilirken İYİ Parti aday listesi kesinleşti.

İdris Naim Şahin Ordu 1. sırada yer alırken, Gökhan Zan da listede yer buldu.

Son dakika İYİ Parti milletvekili adayları tam listesi
İYİ Parti 28. dönem milletvekilleri aday listesini bugün saat 14.00'te YSK'ya teslim etti. İYİ Parti, Adıyaman, Çorum, Erzincan, Hakkari, Rize, Van, Batman, Bartın ve Düzce'de aday çıkarmadı.

İYİ Parti'nin milletvekili aday listesi şöyle:

Ayyüce Türkeş - Adana 1'inci sıra
Bilal Bilici - Adana 2'nci sıra
Ece Güner - İstanbul 2. Bölge 4'üncü sıra
Seyithan İzsiz - İstanbul 3. Bölge 2'nci sıra
Buğra Kavuncu - İstanbul 2. Bölge 1'inci sıra
Ahmet Eşref Fakıbaba - Ankara 1. Bölge 2'nci sıra
Kürşat Zorlu - Ankara 2. Bölge 2'nci sıra
Turhan Çömez - Balıkesir 1'inci sıra
Ahmet Yetim - Şanlıurfa 1'inci sıra
Uğur Poyraz - Antalya 1'inci sıra
Ünal Karaman - Konya 1'inci sıra
Gökhan Zan - Hatay 2'nci sıra
Ümit Özlale - İzmir 2'nci sıra
Sevinç Atabay - Bursa 1'inci Bölge 2'nci sıra
Şenol Sunat - Manisa 1'inci sıra
İdris Naim Şahin - Ordu 1'inci sıra
Edip Safter Gaydalı - Bitlis 1'inci sıra
Lütfullah Kayalar - Yozgat 1'inci sıra
Erhan Usta - Samsun 1'inci sıra
Burhanettin Kocamaz - Mersin 1'inci sıra
Selcan Taşçı - Tekirdağ 1'inci sıra
Türker Yörükçüoğlu - Kırklareli 1'inci sıra
Burhanettin Kocamaz - Mersin 1'inci sıra
Selcan Taşçı - Tekirdağ 1'inci sıra
Türker Yörükçüoğlu - Kırklareli 1'inci sıra


İŞTE TAM LİSTE:

SEÇİM ÇEVRESİ    ADAY
SIRA NO    ADI    SOYADI
ADANA    1    AYYÜCE    TÜRKEŞ
ADANA    2    BİLAL    BİLİCİ
ADANA    3    GÖKTÜRK    BOYVADAOĞLU
ADANA    4    MEHMET SERTAÇ    DURAK
ADANA    5    ŞULE     GÖK TÜDEŞ
ADANA    6    REMZİ OĞUZ    YILMAZ
ADANA    7    BURAK    YİĞENOĞLU
ADANA    8    İSA    AYANOĞLU
ADANA    9    BAHADIR    CEYHANLI
ADANA    10    ERDİNÇ    ANTEPÜZÜMÜ
ADANA    11    NİHAL    AĞCA
ADANA    12    ERKAN    CAN
ADANA    13    ERCAN    ATALAY
ADANA    14    SİNEM    ULUDAMAR
ADANA    15    HÜLYA    AKKÖZ
ADIYAMAN    1          
ADIYAMAN    2          
ADIYAMAN    3          
ADIYAMAN    4          
ADIYAMAN    5          
AFYONKARAHİSAR    1    HAKAN ŞEREF    OLGUN
AFYONKARAHİSAR    2    MUSTAFA ENİS    ARABACI
AFYONKARAHİSAR    3    SAFFET    ACAR
AFYONKARAHİSAR    4    OKŞAN ULUSOY    EFE
AFYONKARAHİSAR    5    GÖNÜL    AR GÜNGÖR
AFYONKARAHİSAR    6    İBRAHİM    ACAR
AĞRI    1    ÖZHAN    KOÇİNTAR
AĞRI    2    METİN    AYDEMİR
AĞRI    3    KENAN    KAÇMAZ
AĞRI    4    ÇAĞDAŞ    ÇELİK
AMASYA    1    İBRAHİM    MERMER
AMASYA    2    MEHMET    KİP
AMASYA    3    HİKMET RUŞEN    MENEKŞE
ANKARA-1    1    KORAY    AYDIN
ANKARA-1    2    AHMET EŞREF     FAKIBABA
ANKARA-1    3    KEVSER    OFLUOĞLU
ANKARA-1    4    YETKİN     ÖZTÜRK
ANKARA-1    5    MİNE    BAŞ
ANKARA-1    6    BURÇİN    ÇİÇEK
ANKARA-1    7    METEHAN    ERDEM
ANKARA-1    8    OSMAN    TOPAL
ANKARA-1    9    ONUR    HONDOROĞLU
ANKARA-1    10    ECE ÖZEN    AKAN
ANKARA-1    11    AHMET     ALTIPARMAK
ANKARA-1    12    AHMET     ERENOĞLU
ANKARA-1    13    MUHAMMET     ECEL
ANKARA-2    1    ADNAN    BEKER
ANKARA-2    2    SEDAT    AKSAKALLI
ANKARA-2    3    UĞURHAN FERUDUN BERAT    TİRYAKİ
ANKARA-2    4    FATMA    ÖZKAN
ANKARA-2    5    MUHARREM    BEŞİR
ANKARA-2    6    RAMAZAN    DEĞERLİ
ANKARA-2    7    ERDOĞAN    YILDIRIM
ANKARA-2    8    FATMA GÜLÜMSER    BİROL
ANKARA-2    9    NADİR    ÇETİNKAYA
ANKARA-2    10    ÖZCAN    DAĞGEÇ
ANKARA-2    11    ELMAS    YAĞMUR
ANKARA-3    1    YÜKSEL    ARSLAN
ANKARA-3    2    KÜRŞAD    ZORLU
ANKARA-3    3    FATİH    KOCA
ANKARA-3    4    SEVİN    ÇAĞLAYAN
ANKARA-3    5    TAMER    KAYAALP
ANKARA-3    6    SERDAR    SARGIN
ANKARA-3    7    MEHMET    ARSLAN
ANKARA-3    8    KADRİYE    ÜNLER
ANKARA-3    9    BERNA    ŞAHİN
ANKARA-3    10    SEVGİ    YALAV
ANKARA-3    11    MUSTAFA TOLGA    ÖZTÜRK
ANKARA-3    12    MEHTAP     DEMİRHAN ÖZDEMİR
ANTALYA    1    UĞUR     POYRAZ
ANTALYA    2    AYKUT    KAYA
ANTALYA    3    ALİ ADNAN    KAYA
ANTALYA    4    AYŞEN    KURT
ANTALYA    5    SERKAN    TETİK
ANTALYA    6    İLHAMİ     OKUDAN
ANTALYA    7    MEHMET    BAŞARAN
ANTALYA    8    NESRİN    ÜNAL
ANTALYA    9    MUSA    ERTUĞAN
ANTALYA    10    MESUT    YILMAZ
ANTALYA    11    DURMUŞ    KAPLAN
ANTALYA    12    ARİF    KOCABIYIK
ANTALYA    13    BAŞAK    KARATAŞ
ANTALYA    14    DURMUŞ ALİ    ARSLAN
ANTALYA    15    NEŞE     TOKER
ANTALYA    16    LEVENT     ÖZDEMİR
ANTALYA    17    HATİCE    AVCI
ARTVİN    1    HAMZA    GEZMİŞ
ARTVİN    2    HÜSEYİN    IŞIK
AYDIN    1    ÖMER    KARAKAŞ
AYDIN    2    AHMET    ERTÜRK
AYDIN    3    TUĞÇE     CANPOLAT YILMAZ
AYDIN    4    ERHAN    ALGAN
AYDIN    5    SEMRA     YÜCEL
AYDIN    6    FEVZİ    KÖSE
AYDIN    7    CEMAL    SARI
AYDIN    8    PINAR    ÖNCER
BALIKESİR    1    TURHAN    ÇÖMEZ
BALIKESİR    2    ÖZLEM    URAL
BALIKESİR    3    NEDİM    TUNA
BALIKESİR    4    KAMİL GÜLTEKİN    ÖZTÜRK
BALIKESİR    5    NİLGÜN    BAŞARAN
BALIKESİR    6    MUSTAFA LEMİ    AYTEKİN
BALIKESİR    7    METİN    ÖZGÜR
BALIKESİR    8    KEMAL    GİRGİN
BALIKESİR    9    MEHMET    ÇALIK
BİLECİK    1    HALİL    AYDOĞDU
BİLECİK    2    EREN    GÜVEN
BİNGÖL    1    HASAN     KIZILBOĞA
BİNGÖL    2    SEMA     TANİN
BİNGÖL    3    AHMET    ARPA
BİTLİS    1    EDİP SAFTER    GAYDALI
BİTLİS    2    LEVENT     NASIR
BİTLİS    3    MAŞALLAH    ASLAN
BOLU    1    AHMET     ÖRNEKBAŞ
BOLU    2    İRFAN    BAYAR
BOLU    3    SUAT    ORHAN
BURDUR    1    FARUK    ERKAN
BURDUR    2    SAFA    SÖNMEZ
BURDUR    3    MEHMET    YAVAŞ
BURSA-1    1    YÜKSEL SELÇUK     TÜRKOĞLU
BURSA-1    2    SEVİNÇ    ATABAY
BURSA-1    3    YÜKSEL    YILMAZ
BURSA-1    4    ŞEYDA    ŞAHİN
BURSA-1    5    YAHYA    BAHADIR
BURSA-1    6    BİRGÜL     YILDIZ GÜNAY
BURSA-1    7    RESÜL    KAPLAN
BURSA-1    8    ÖZGÜR    ŞİMŞEK
BURSA-1    9    EVREN    ŞAHİN
BURSA-1    10    FEYZA    TEMEL
BURSA-2    1    HASAN    TOKTAŞ
BURSA-2    2    İBRAHİM    ALAGÖZ
BURSA-2    3    ORHAN    ÖZER
BURSA-2    4    SERMİN CAN    ÖZENSOY
BURSA-2    5    ERDAL    AY
BURSA-2    6    HATİCE    DENİZ
BURSA-2    7    ZAFER    MİLLİ
BURSA-2    8    OSMAN ATALAY    AKMAN
BURSA-2    9    ENVER    YENİÇERİ
BURSA-2    10    DİLEK    DURAK
ÇANAKKALE    1    RIDVAN    UZ
ÇANAKKALE    2    CENGİZ    YALÇIN
ÇANAKKALE    3    ZİŞAN    ÖZAYDIN
ÇANAKKALE    4    MEVLÜT    İNANÇ
ÇANKIRI    1    MEHMET ALİ    KARAMEMİŞ
ÇANKIRI    2    OYA    YAKIN
ÇORUM    1          
ÇORUM    2          
ÇORUM    3          
ÇORUM    4          
DENİZLİ    1    YASİN    ÖZTÜRK
DENİZLİ    2    İBRAHİM    ŞENEL
DENİZLİ    3    KADİR    TATIK
DENİZLİ    4    ŞEBNEM     BABABALIM YAĞCI
DENİZLİ    5    UĞUR     ÇİZMECİOĞLU
DENİZLİ    6    VEYSEL    KARAÇOR
DENİZLİ    7    NAZLI    YAŞATÜRK
DİYARBAKIR    1    VEJDİN    ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR    2    MUSTAFA ŞENAY    CANORUÇ
DİYARBAKIR    3    ERDAL    YILMAZ
DİYARBAKIR    4    HÜSEYİN     GÜRAN
DİYARBAKIR    5    SEÇİL    AKIN
DİYARBAKIR    6    MEHMET EMİN    EKİN
DİYARBAKIR    7    AHMET    BAŞARİ
DİYARBAKIR    8    KENAN    KAYA
DİYARBAKIR    9    EMRULLAH    ÇERİ
DİYARBAKIR    10    YAKUP    ÖZKAYA
DİYARBAKIR    11    NAZIM    KAYA
DİYARBAKIR    12    ERKAN    YILMAZ
EDİRNE    1    MEHMET    AKALIN
EDİRNE    2    DİLEK    KIRMIZI
EDİRNE    3    HASAN HAKAN    ŞAHİN
EDİRNE    4    HÜSEYİN    ERKİN
ELAZIĞ    1    İRFAN    SÖNMEZ
ELAZIĞ    2    YÜKSEL    ERCAN
ELAZIĞ    3    ABDULKERİM    EFLATUN
ELAZIĞ    4    ŞENAY    ALADAĞ DEMİREL
ELAZIĞ    5    NAHİT    BAYKARA
ERZİNCAN    1          
ERZİNCAN    2          
ERZURUM    1    ZEKAİ    KAYA
ERZURUM    2    MELİH    KIRKPINAR
ERZURUM    3    FATMA CANAN    UÇAR
ERZURUM    4    FATİH    ARAS
ERZURUM    5    FATİH    KARATAŞ
ERZURUM    6    ESRA    AKPINAR
ESKİŞEHİR    1    İDRİS NEBİ    HATİPOĞLU
ESKİŞEHİR    2    ÖZLEM    AYRANCI
ESKİŞEHİR    3    MELİH    AYDIN
ESKİŞEHİR    4    ÖMER İBRAHİM    SAYIN
ESKİŞEHİR    5    HAKAN    KAYMAK
ESKİŞEHİR    6    YAĞMUR    GÜRSÖĞÜT
GAZİANTEP    1    MEHMET MUSTAFA    GÜRBAN
GAZİANTEP    2    MEHMET    AY
GAZİANTEP    3    MEHMET     ÖZBERK
GAZİANTEP    4    MEDİNE İLAY    YILDIRIM
GAZİANTEP    5    MUSTAFA    ALTUNBAŞ
GAZİANTEP    6    MEHMET MURAT    YAPRAK
GAZİANTEP    7    MESUT    NİZİPLİOĞLU
GAZİANTEP    8    SEMA     ALBAYRAM
GAZİANTEP    9    MEHMET ALİ    YILDIRIM
GAZİANTEP    10    TİBET    EKİNCİ
GAZİANTEP    11    OKTAY    İYİSARAÇ
GAZİANTEP    12    NERMİN    TUZCU
GAZİANTEP    13    HASAN    ALPDOĞAN
GAZİANTEP    14    ABUBEKİR    TEK
GİRESUN    1    ÜNZİLE    YÜKSEL
GİRESUN    2    HAKAN    BEKTAŞ
GİRESUN    3    KAYA    YILDIZ
GİRESUN    4    MUSTAFA    DİZDAR
GÜMÜŞHANE    1    MUZAFFER    ALTIPARMAK
GÜMÜŞHANE    2    BEDRİ    AĞAÇ
HAKKARİ    1          
HAKKARİ    2          
HAKKARİ    3          
HATAY    1    ADNAN ŞEFİK    ÇİRKİN
HATAY    2    GÖKHAN    ZAN
HATAY    3    GÜLÜMSER     CEYLAN KÖLE
HATAY    4    SARPER    DAVUT
HATAY    5    İLYAS    UYGUR
HATAY    6    MEHMET OĞUZ     TURAN
HATAY    7    AYLİN ANIL    ARSLAN
HATAY    8    OSMAN    AĞCA
HATAY    9    ÇAĞATAY    KARAMANOĞLU
HATAY    10    MUHAMMET MUSTAFA     BALCI
HATAY    11    TUNA EBRU     ÖZDEMİR
ISPARTA    1    AYLİN    CESUR
ISPARTA    2    TİMUÇİN    KODAMAN
ISPARTA    3    İSMET    YILMAZ
ISPARTA    4    FARUK    TORUN
MERSİN    1    BURHANETTİN    KOCAMAZ
MERSİN    2    AYDIN ENES    SEYDANLIOĞLU
MERSİN    3    ALİ    ER
MERSİN    4    ESRA    KAHRAMAN 
MERSİN    5    ÖZER     ÖZEL
MERSİN    6    MEHMET    TURGUT
MERSİN    7    YÜKSEL    ÇELİK
MERSİN    8    ESİN    ERKOÇ
MERSİN    9    ALİ RIZA    ÖZDENİZ
MERSİN    10    MEHMET    TÜRE
MERSİN    11    MEHMET YUNUS     SEVEN
MERSİN    12    MUSTAFA    ATEŞ
MERSİN    13    HİLAL    USTA
İSTANBUL-1    1    NİMET    ÖZDEMİR
İSTANBUL-1    2    BURAK    AKBURAK
İSTANBUL-1    3    MUSTAFA CİHAN    PAÇACI
İSTANBUL-1    4    BAVER     MİROĞLU
İSTANBUL-1    5    DURSUN     ÇOLAK
İSTANBUL-1    6    TAHA ORHUN    ERTÜRKMEN
İSTANBUL-1    7    ALİ     COŞKUN
İSTANBUL-1    8    EMİNE     KÜÇÜKALİ
İSTANBUL-1    9    RAŞİT EMİR    SÜER
İSTANBUL-1    10    MURAT    KARAMAN
İSTANBUL-1    11    VEDAT    BAYRAM
İSTANBUL-1    12    YÜCEL    COŞKUN
İSTANBUL-1    13    OĞUZHAN    HASAR
İSTANBUL-1    14    HATİCE DİLRUBA     OĞULCUKLU
İSTANBUL-1    15    CEVAT    SARAÇ
İSTANBUL-1    16    YÜCEL    AYDIN
İSTANBUL-1    17    MERAL    ALEMDAR
İSTANBUL-1    18    AHMET    ÇELEBİ
İSTANBUL-1    19    AHMET SELÇUK    CAN
İSTANBUL-1    20    İHSAN ÖNDER    ALBAYRAK
İSTANBUL-1    21    AYSEL    KIRALİ
İSTANBUL-1    22    HÜLYA    ARICI
İSTANBUL-1    23    UĞUR HÜSEYİN    HASANÇEBİ
İSTANBUL-1    24    BARIŞ    TAVLAŞOĞLU
İSTANBUL-1    25    KADİR KÜRŞAT    ARSLAN
İSTANBUL-1    26    BÜLENT     ASLAN
İSTANBUL-1    27    RAMAZAN    UĞURAL
İSTANBUL-1    28    MEHMET     ERİŞEN
İSTANBUL-1    29    ARİF    TEVETOĞLU
İSTANBUL-1    30    AYŞE    KIRAÇ
İSTANBUL-1    31    ERDAL    DEMİR
İSTANBUL-1    32    SEDAT    GÜRKAN
İSTANBUL-1    33    SEVİM    DEMİR
İSTANBUL-1    34    CELAL MAHMUT    SOLAK
İSTANBUL-1    35    NAZLI    YURDUSEVEN
İSTANBUL-2    1    MEHMET SATUK BUĞRA    KAVUNCU
İSTANBUL-2    2    SALİM     ENSARİOĞLU
İSTANBUL-2    3    BAHATTİN BAHADIR    ERDEM
İSTANBUL-2    4    ECE     GÜNER
İSTANBUL-2    5    HATİCE CEREN     YILMAZ
İSTANBUL-2    6    HATİCE     KAYALI
İSTANBUL-2    7    MÜJDAT    ÖZTÜRK
İSTANBUL-2    8    MUSTAFA    YAZICI
İSTANBUL-2    9    ABDULLAH    ŞALCI
İSTANBUL-2    10    ALİ     ÇELİK
İSTANBUL-2    11    FİSUN MEHLİKA    TOCA
İSTANBUL-2    12    İSMET    KOÇAK
İSTANBUL-2    13    ALİ     AKGÜN
İSTANBUL-2    14    ERİŞ     CESUR
İSTANBUL-2    15    BARBAROS HAYRETTİN    MAHİROĞULLARI
İSTANBUL-2    16    ERHAN    ÖZKAN
İSTANBUL-2    17    BİLAL    UZUN
İSTANBUL-2    18    GÖKHAN    KARGI
İSTANBUL-2    19    HASAN    HOŞBEN
İSTANBUL-2    20    RAİF    GÜLER
İSTANBUL-2    21    ASLIHAN    ELİBOL
İSTANBUL-2    22    YILMAZ    DAĞDELEN
İSTANBUL-2    23    MUSTAFA ALKAN    KÜÇÜKLER
İSTANBUL-2    24    NAZLI ASPAY    ŞENER
İSTANBUL-2    25    AFFAN MAHMUT     KEÇECİ
İSTANBUL-2    26    ARZU     BAŞKAN
İSTANBUL-2    27    ÖMER LÜTFİ     ÖZENÇ
İSTANBUL-3    1    ERSİN     BEYAZ
İSTANBUL-3    2    SEYİTHAN    İZSİZ
İSTANBUL-3    3    AYŞE SİBEL     YANIKÖMEROĞLU
İSTANBUL-3    4    ŞÜKRÜ    KULEYİN
İSTANBUL-3    5    CELAL      KARAPINAR
İSTANBUL-3    6    HAMZA    YURTSEVER
İSTANBUL-3    7    ALİ     KIDIK
İSTANBUL-3    8    MEHTAP NAZAN    GÖKTAŞ
İSTANBUL-3    9    METİN    BOZKURT
İSTANBUL-3    10    FEVZİ FATİH    OĞUZ
İSTANBUL-3    11    ETHEM    BAYKAL
İSTANBUL-3    12    ÜLKÜ    AYAYDIN
İSTANBUL-3    13    DOĞAN    AVCI
İSTANBUL-3    14    ADNAN SİNAN    ÇAKIROĞLU
İSTANBUL-3    15    AYHAN    BÖLÜKBAŞI
İSTANBUL-3    16    METE    KOCA
İSTANBUL-3    17    SURURİ    KARABAL
İSTANBUL-3    18    NAZMİYE    İZGİN
İSTANBUL-3    19    SEVİNÇ    GÜMÜŞ
İSTANBUL-3    20    MEHMET ALİ     UYKUR
İSTANBUL-3    21    ZEKİ    BULGAN
İSTANBUL-3    22    ARZU     ÖNŞEN
İSTANBUL-3    23    ŞULE AĞAÇAYAK    ERSOY
İSTANBUL-3    24    HÜRANA    GÜNGÖR
İSTANBUL-3    25    MELİHA    APAYDIN
İSTANBUL-3    26    ARZU     ŞİMŞEK
İSTANBUL-3    27    BUSE    ALBAYRAK
İSTANBUL-3    28    MERYEM TANRIVERDİ    GÖKTAŞ
İSTANBUL-3    29    ATAKAN    ÖZKAN
İSTANBUL-3    30    HASAN    KAYA
İSTANBUL-3    31    ŞEREF     TAMTÜRK
İSTANBUL-3    32    ASİYE    KÜÇÜKYILMAZ
İSTANBUL-3    33    BURAK     USTALI
İSTANBUL-3    34    KÜRŞAT    ÖZER
İSTANBUL-3    35    SELMA    SARICIOĞLU ÇALIŞKAN
İSTANBUL-3    36    FİLİZ    ÇELİK
İZMİR-1    1    DURSUN MÜSAVAT    DERVİŞOĞLU
İZMİR-1    2    ÜMİT     ÖZLALE
İZMİR-1    3    ÖZTÜRK    KESKİN
İZMİR-1    4    ÜLKÜ    DOĞAN
İZMİR-1    5    ALİ    TOPÇU
İZMİR-1    6    FİGEN    YILDIRIM
İZMİR-1    7    LÜTFİ İLTERİŞ    ÖNEY
İZMİR-1    8    İSMAİL AYBARS    AKSOY
İZMİR-1    9    ASLAN    SEZGİN
İZMİR-1    10    GİZEM    ALBAŞ
İZMİR-1    11    KAAN    ALTINDAĞ
İZMİR-1    12    MURAT    ÇAKAR
İZMİR-1    13    HASAN    YILDIZ
İZMİR-1    14    GÜLŞAH    SAKAR
İZMİR-2    1    HÜSMEN    KIRKPINAR
İZMİR-2    2    YİĞİT    KARAKIŞ
İZMİR-2    3    ARZU    YILDIRIM
İZMİR-2    4    TAMER    CÜCÜ
İZMİR-2    5    DİNÇER    IŞIKTAŞ
İZMİR-2    6    MÜJDE HARPUT    APAK
İZMİR-2    7    MÜMİN    YALÇINKAYA
İZMİR-2    8    YELİZ    ÇULHA
İZMİR-2    9    BÜLENT    UYGUR
İZMİR-2    10    MİRAN    BACGEROĞLU
İZMİR-2    11    MUSTAFA NURİ    DENİZ
İZMİR-2    12    NAZLI BUKET    KARASU
İZMİR-2    13    MEHMET HALİS     KÖSE
İZMİR-2    14    MEHMET EMİN    CANTÜRK
KARS    1    ALPASLAN    YÜCE
KARS    2    AYTAÇ ERMAN    KESGİN
KARS    3    AYŞE     TARLAK YILMAZ
KASTAMONU    1    AHMET    KATAR
KASTAMONU    2    METİN     ATEŞ
KASTAMONU    3    MUSTAFA    GÜVENÇ
KAYSERİ    1    DURSUN    ATAŞ
KAYSERİ    2    ABDULLAH İLKER     SUNGUR
KAYSERİ    3    HÜSEYİN CENGİZ    GÜRBÜZ
KAYSERİ    4    BETÜL     TOSUN
KAYSERİ    5    KAZIM    YÜCEL
KAYSERİ    6    SERAP    DURMUŞ
KAYSERİ    7    SÜLEYMAN    BOZKURT
KAYSERİ    8    MEHMET SEBATİ    ATAMAN
KAYSERİ    9    SEDAT    KILINÇ
KAYSERİ    10    BELGÜZAR     KILIÇ
KIRKLARELİ    1    TÜRKER    YÖRÜKÇÜOĞLU
KIRKLARELİ    2    SİBEL    PİŞKİN
KIRKLARELİ    3    HİLMİ     KAHRAMAN
KIRŞEHİR    1    TURAN    YILDIRIM
KIRŞEHİR    2    ASAF    KAYAOĞLU
KOCAELİ    1    LÜTFÜ    TÜRKKAN
KOCAELİ    2    ŞANBAZ    YILDIZ
KOCAELİ    3    MEHMET KAMİL    ŞİRİN
KOCAELİ    4    PELİN    FİLİZ COŞTUR
KOCAELİ    5    NESLİ GÖKÇE    KONDU ÇAĞLAYAN
KOCAELİ    6    ALİPAŞA    NAİPOĞLU
KOCAELİ    7    ABDULKADİR     ERBAĞCI
KOCAELİ    8    YÜKSEL    ERCAN
KOCAELİ    9    ÖZHAN AŞKIN    ÖZTÜRK
KOCAELİ    10    HASAN    SIR
KOCAELİ    11    SEDA    BÜYÜKKARA
KOCAELİ    12    GÜZİN AŞKIN    ALPARSLAN ATALI
KOCAELİ    13    AŞKIN     ÖZÖN
KOCAELİ    14    SAVAŞ     EMİNOĞLU
KONYA    1    ÜNAL    KARAMAN
KONYA    2    FAHRETTİN     YOKUŞ
KONYA    3    SELİN    TOZOĞLU
KONYA    4    OSMAN    FEDAİ
KONYA    5    SÜLEYMAN    ŞENOL
KONYA    6    YAŞAR    YAMAN
KONYA    7    TOLUNAY    ÖZÇELİK
KONYA    8    ESRA    TOTAN
KONYA    9    NURİ    ÜNALAN
KONYA    10    ERHAN    GÖKMEN
KONYA    11    HASAN HÜSEYİN    HADİMLİ
KONYA    12    ADNAN    AYYILDIZ
KONYA    13    İSMAİL    AFŞAR
KONYA    14    İBRAHİM    ÇALIŞKAN
KONYA    15    SEMA    VADİ
KÜTAHYA    1    ORHAN    ÖZATİK
KÜTAHYA    2    SEYDİ    KARAKUŞ
KÜTAHYA    3    EROL    ERTÜRK
KÜTAHYA    4    NURCAN    DUYGU
KÜTAHYA    5    TANSU    COŞKUN
MALATYA    1    ŞEYHMUS    GÖÇMEZ
MALATYA    2    ATİLLA    ŞAHİN
MALATYA    3    ELİF    APOHAN
MALATYA    4    SELÇUK    HAN
MALATYA    5    METİN    KAPIDERE
MALATYA    6    MENİJE NUR     ÖZCAN
MANİSA    1    ŞENOL    SUNAT
MANİSA    2    HASAN    ERYILMAZ
MANİSA    3    FİLİZ TUĞÇE     AYRANCI İPLİKÇİ
MANİSA    4    MEHMET     KOÇ
MANİSA    5    GÜRHAN     ÖZCAN
MANİSA    6    ORKUN    ŞIKTAŞLI
MANİSA    7    ASLI    ÖZ
MANİSA    8    KAZIM    ÖZSOY
MANİSA    9    BİRGÜL    BOZKURT
MANİSA    10    MEHMET     DOĞAN
KAHRAMANMARAŞ    1    AHMET    ÇABUKEL
KAHRAMANMARAŞ    2    NESLİHAN     KOCA NERGİZ
KAHRAMANMARAŞ    3    ZİYA    DUMLUPINAR
KAHRAMANMARAŞ    4    BURAK     SERT
KAHRAMANMARAŞ    5    ŞEYMA     AYTEMİZ ARSLANTÜRK
KAHRAMANMARAŞ    6    İRFAN MERT     YIKAN
KAHRAMANMARAŞ    7    EMİNE    LEBLEBİCİ
KAHRAMANMARAŞ    8    SERDAL    KURTOĞLU
MARDİN    1    ENVER    ABEŞ
MARDİN    2    SONGÜL    SADİOĞLU
MARDİN    3    ABDULLAH    KARAKEÇİ
MARDİN    4    ABDULMUTALİP    IRMAK
MARDİN    5    ŞEYHMUS    MUSAOĞLU
MARDİN    6    AZİZ ARDA    UĞUR
MUĞLA    1    METİN    ERGUN
MUĞLA    2    BEHÇET    SAATCI
MUĞLA    3    MEHMET    TOSUN
MUĞLA    4    GÜLGÜN    ÇOLAKOĞLU
MUĞLA    5    AYFER     İLHAN ÖÇER
MUĞLA    6    TULGAY    HASAR
MUĞLA    7    ÖMER    KAYA
MUŞ    1    MÜMTAZ    YAVUZ
MUŞ    2    UMUT DENİZ    GÜNEYSU
MUŞ    3    EFEKAN    KEMALOĞLU
NEVŞEHİR    1    RASİM    ARI
NEVŞEHİR    2    MESUT    ERDOĞAN
NEVŞEHİR    3    AYŞE    GÖL MIHÇI
NİĞDE    1    MÜMİN    İNAN
NİĞDE    2    OLGUN    EYTEMİŞ
NİĞDE    3    FETDAH    GÜLTEKİN
ORDU    1    İDRİS NAİM    ŞAHİN
ORDU    2    ONUR    ŞAHİN
ORDU    3    ÇİĞDEM ÇELENK    KARAKAYA
ORDU    4    MURAT    VARDAL
ORDU    5    EBRU    AVCI BAŞARAN
ORDU    6    FEYZA NUR     YALÇIN ÖNER
RİZE    1          
RİZE    2          
RİZE    3          
SAKARYA    1    ÜMİT    DİKBAYIR
SAKARYA    2    SELÇUK    KILIÇASLAN
SAKARYA    3    ARZU    AKÇALIŞKAN
SAKARYA    4    EDİZ SERDİP    DOKUMACI
SAKARYA    5    DUYGU     ÇETİNKAYA ACAR
SAKARYA    6    YUNUS    AYDEMİR
SAKARYA    7    ALPER    ALPAY
SAKARYA    8    HAKAN    BAYKAL
SAMSUN    1    ERHAN    USTA
SAMSUN    2    İMREN NİLAY    TÜFEKÇİ
SAMSUN    3    AHMET    KARKUCAK
SAMSUN    4    YUNUS    GÜN
SAMSUN    5    BİRSEN    ÖZTÜRK
SAMSUN    6    HALİL İBRAHİM     YALGIN
SAMSUN    7    EFE    AYDIN
SAMSUN    8    UFUK    GÜLŞEN
SAMSUN    9    KAZIM CAN    ŞEN
SİİRT    1    İLHAN    YİĞİT
SİİRT    2    SERVET    TARDUŞ
SİİRT    3    ABDULMECİT     NAS
SİNOP    1    YILMAZ    ŞANLAN
SİNOP    2    BAKİ    TAŞKIRAN
SİVAS    1    CELAL    DAĞGEZ
SİVAS    2    AHMET    BOZDOĞAN
SİVAS    3    SERAP    BOZPOLAT AYAN
SİVAS    4    MERVE    YILDIZ YARAY
SİVAS    5    TOLGA    SAY
TEKİRDAĞ    1    SELCAN    HAMŞIOĞLU
TEKİRDAĞ    2    SERTAÇ    ALKAYA
TEKİRDAĞ    3    HAZIM TAMER    DODURKA
TEKİRDAĞ    4    ZEKİ    UZUN
TEKİRDAĞ    5    AYNUR    ÇEŞMELİLER
TEKİRDAĞ    6    ŞERAFETDİN    TERZİ
TEKİRDAĞ    7    MEHMET İLKER    ATASEVER
TEKİRDAĞ    8    CEM    CAVCAR
TOKAT    1    FATİH    DEMİRKOL
TOKAT    2    MURAT TOYCAN    SELÇUK
TOKAT    3    ALİ    KARACA
TOKAT    4    ŞADAN    İPKİN
TOKAT    5    MUHAMMET ALPEREN     ELDEMİR
TRABZON    1    YAVUZ    AYDIN
TRABZON    2    ASLAN    GÜNER
TRABZON    3    SERPİL    AKÇAY
TRABZON    4    TAHSİN    AKYÜZ
TRABZON    5    AKIN    ÇELİK
TRABZON    6    BÜLENT    ARSLAN
TUNCELİ    1    ROZAN ALİ    FAYIK
ŞANLIURFA    1    EMİN    YETİM
ŞANLIURFA    2    MUHAMMET ALİ    ARUSOĞLU
ŞANLIURFA    3    MUSA    MANGAL
ŞANLIURFA    4    MAHMUT    SUBAŞI
ŞANLIURFA    5    CEM    KARAKEÇİLİ
ŞANLIURFA    6    MEHMET ŞAHİN    GÜLEL
ŞANLIURFA    7    MEHMET EMİN    GÜVENÇ
ŞANLIURFA    8    MUSTAFA    DİRİER
ŞANLIURFA    9    HÜSEYİN SİRHAN    GÖKDOĞAN
ŞANLIURFA    10    GÜLCAN    CENGİZ
ŞANLIURFA    11    MEHMET     HAMCAN
ŞANLIURFA    12    MEHMET    YILDIRIM
ŞANLIURFA    13    ÖMER FARUK    AİŞEOĞLU
ŞANLIURFA    14    İHSAN    KAYA
UŞAK    1    MUHAMMET     GÜR
UŞAK    2    DALYAN    ÖZDEMİR
UŞAK    3    TOLGA    PİRİNÇCİ
VAN    1          
VAN    2          
VAN    3          
VAN    4          
VAN    5          
VAN    6          
VAN    7          
VAN    8          
YOZGAT    1    LÜTFULLAH    KAYALAR
YOZGAT    2    ALİ     KEVEN
YOZGAT    3    İSMAİL    YILMAZ
YOZGAT    4    NAFİYE     BALÇIK
ZONGULDAK    1    EVRİM    BALBALOĞLU
ZONGULDAK    2    TOLGA    GÖREN
ZONGULDAK    3    MEHMET BATU    MÜFTÜOĞLU
ZONGULDAK    4    MUSTAFA ADİL    ÖZKAN
ZONGULDAK    5    RENDA     OKAY
AKSARAY    1    TURAN    YALDIR
AKSARAY    2    ALİ ABBAS    ERTÜRK
AKSARAY    3    NACİYE    AKKUŞ TÜRK
AKSARAY    4    GÜRSEL    KESKİN
BAYBURT    1    KARABEY KADRİ    KARAOĞLU
KARAMAN    1    ATİLA    ZORLU
KARAMAN    2    ZİHNİ    KOCAERKEK
KARAMAN    3    FADİME    HARMANİZİ
KIRIKKALE    1    BÜLENT ŞÜKRÜ    ALTINIŞIK
KIRIKKALE    2    ORHAN    KILIÇ
KIRIKKALE    3    SEVİM     PEHLİVANLI ÖZBEK
BATMAN    1          
BATMAN    2          
BATMAN    3          
BATMAN    4          
BATMAN    5          
ŞIRNAK    1    ADİL    ÖZÇINAR
ŞIRNAK    2    NURETTİN    İLÇİ
ŞIRNAK    3    OSMAN    FERFOOĞLU
ŞIRNAK    4    DOĞUKAN    YAYCI
BARTIN    1          
BARTIN    2          
ARDAHAN    1    AYTEKİN    KAYA
ARDAHAN    2    NABİRE    REÇBER
IĞDIR    1    KEREM    AKBULUT
IĞDIR    2    TAMER    BAŞARAN
YALOVA    1    AYHAN    KÜÇÜK
YALOVA    2    ERSİN     AKYÜZ
YALOVA    3    ELİF     AKYOL TOSUN
KARABÜK    1    KÜBRA    DURSUN
KARABÜK    2    İSMAİL    YALAV
KARABÜK    3    OZAN    CANYURT
KİLİS    1    MUSTAFA    ARAZ
KİLİS    2    MUSTAFA    POLAT
OSMANİYE    1    ELİF    LOĞOĞLU
OSMANİYE    2    MEHMET    DEMİR
OSMANİYE    3    ADEM    KIDIK
OSMANİYE    4    FATİH    KILINÇ
DÜZCE    1          
DÜZCE    2          
DÜZCE    3          

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0252 412 2141