• BIST 1.104
  • Altın 472,764
  • Dolar 7,5904
  • Euro 8,9529
  • Muğla 27 °C
  • İzmir 28 °C
  • Aydın 28 °C
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 24 °C

Potada Avrupa heyecanı

Potada Avrupa heyecanı
Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 5. hafta maçları yarın yapılacak maçlarla başlayacak.

B Grubu'nda mücadele eden Anadolu Efes, yarın yenilgisiz lider Real Madrid'e konuk olacak. A Grubu'nun namağlup lideri Fenerbahçe Ülker ise 14 Kasım Perşembe günü Fransa'nın Nanterre ekibiyle İstanbul'da karşılaşacak. C Grubu'nda mücadele eden Galatasaray Liv Hospital da 15 Kasım Cuma günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Almanya'nın Bayern Münih takımını konuk edecek.

THY Avrupa Ligi'nde yarın, 14 Kasım Perşembe ve 15 Kasım Cuma günü oynanacak maçların programı ve gruplardaki son puan durumu şöyle:

A Grubu: 

14 Kasım Perşembe:

20.15 Fenerbahçe Ülker-Nanterre

21.45 Budivelnik Kiev-Barcelona

15 Kasım Cuma:

18.00 CSKA Moskova-Partizan

Takım

O

G

M

AS

YS

Av.

P

1.Fenerbahçe Ülker

4

4

351

292

59

8

2.Barcelona

4

2

2

283

276

7

6

3.JSF Nanterre

4

2

2

253

263

-10

6

4.CSKA Moskova

4

2

2

264

291

-27

6

5.Partizan

4

1

3

280

272

8

5

6.Budivelnik Kiev

4

1

3

286

323

-37

5

B Grubu:

Yarın:

21.45 Real Madrid-Anadolu Efes

14 Kasım Perşembe:

20.00 Zalgiris Kaunas-Brose Baskets

15 Kasım Cuma:

21.30 EA7 Emporio Armani-Strasbourg

Takım

O

G

M

AS

YS

Av.

P

1.Real Madrid

4

4

359

261

98

8

2.Anadolu Efes

4

3

1

321

282

39

7

3.EA7 Emporio Armani

4

2

2

299

317

-18

6

4.Brose Baskets

4

2

2

292

330

-38

6

5.Zalgiris Kaunas

4

1

3

287

301

-14

5

6.Strasbourg

4

4

266

333

-67

4

-C Grubu

14 Kasım Perşembe:

21.45 Unicaja Malaga-Montepaschi Siena

15 Kasım Cuma:

19.00 Olympiakos-Stelmet Zielona

20.00 Galatasaray Liv Hospital-Bayern Münih

Takım

O

G

M

AS

YS

Av.

P

1.Olympiakos

4

4

305

273

32

8

2.Bayern Münih

4

3

1

348

308

40

7

3.Unicaja Malaga

4

2

2

314

276

38

6

4.Galatasaray Liv Hospital

4

2

2

286

312

-26

6

5.Stelmet Zielona

4

1

3

289

338

-49

5

6.Montepaschi Siena

4

4

281

316

-35

4

- D Grubu:

14 Kasım Perşembe:

18.00 Lokomotiv Kuban-Laboral Kutxa

21.05 Maccabi Electra-Panathinaikos

15 Kasım Cuma:

21.00 Kızılyıldız Telekom-Lietuvos Rytas

Takım

O

G

M

AS

YS

Av.

P

1.Maccabi Electra

4

3

1

325

298

27

7

2.Lokomotiv Kuban

4

3

1

285

279

6

7

3.Panathinaikos

4

2

2

337

316

21

6

4.Laboral Kutxa

4

2

2

306

312

-6

6

5.Kızılyıldız Telekom

4

1

3

325

336

-11

5

6.Lietuvos Rytas

4

1

3

275

312

-37

5

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0252 412 2141