04 Haziran 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zeki Eren “Kaldığımız yerden devam”
21 Şubat 2009 Cumartesi 10:56

Zeki Eren “Kaldığımız yerden devam”

Demokrat Parti İçmeler Belediye Başkan Adayı Zeki Eren ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Hasan Şahin, Ayhan Topal, Ahmet Tokmak, Şerif Denizelli, Ali Özenoğlu, Ramazan Akın ve kontenjan adayı olarak Hüseyin Dursun gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Demokrat Parti İçmeler Belediye Başkan Adayı Zeki Eren ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Hasan Şahin, Ayhan Topal, Ahmet Tokmak, Şerif Denizelli, Ali Özenoğlu, Ramazan Akın ve kontenjan adayı olarak Hüseyin Dursun gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Genel Yayın Yönetmeniz Temel Irmak ile sıcak bir sohbet gerçekleştiren Eren “Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. İçmeler, geçmiş beş yıllık dönemde hizmet bakımından durgun bir dönem yaşadı. Geçmişte yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Yerel Seçimlere az bir zaman kala adaylar çalışmalarına devam ediyor. Demokrat Parti İçmeler Belediye Başkan Adayı Zeki Eren, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Eren'e Belediye Meclis Üyesi adayları Hasan Şahin, Ayhan Topal, Ahmet Tokmak, Şerif Denizelli, Ali Özenoğlu, Ramazan Akın ve kontenjan adayı olarak Hüseyin Dursun eşlik etti. Genel Yayın Yönetmeniz Temel Irmak ile sıcak bir sohbet gerçekleştiren Eren yaptığı açıklamalarla bazı konulara açıklık getirdi.

İçmeler'de beklediğimiz gelişmeyi göremedik
Yaptıklarım, yapacaklarımızın teminatıdır diyen Zeki Eren “ Biz kapalı kutu değiliz. Biz yaptıklarımız meydanda herkes biliyor. Geçen beş yıllık dönemde İçmeler'de beklediğimiz gelişmeyi göremedik.İçmeler'in tatil yapılabilir özelliği azaldı. Sahilimizin bakımı yapılmadı. Kum getirilerek sahilin 15 20 metre büyütülmesi gerekiyor. Spor sahalarında sıkıntı var. Asparan'daki sahaların kazandırılması gerekiyor. Kış turizminin acil olarak hareketlendirilmesi gerekiyor. Kesinlikle bir kültür merkezinin yapılması gerekiyor. Bir kapalı spor salonu yapmayı düşünüyorum. Sivil Toplum Örgütleri ile görüşüp İçmelerin sorunları çare bulacağız. Balık akvaryumu ve bir hayvanat bahçesi projesi düşünüyoruz. Tabi tüm projelerin işbirliği içinde yapılması gerekiyor. Bir fakültenin kesinlikle getirilmesi gerekiyor. Kötekli'yi görüyorsunuz. Kışın apartlar da boş yer yok. Marmaris ve İçmeler kışın bunun boşluğunu yaşıyor. İçmeler için gereken gayreti göstereceğiz. Halkımız görev verirse 5 yılda daha İçmeler için gece gündüz çalışmaya hazırım. Temizlik, bakım ve gürültü sorunlarının çözülmesi gerekiyor” dedi.

YORUMLAR
seni bekliyoruz
gölenyeli
baskanım sensiz gecen 5 yılda icmeler ne idügü belirsiz insanlar yuvası oldu...aksamları sahilin belli kesimlerinde tinerciler serseriler cirit atıyor...her türlü dilenci esnafı ve misafirlerimizi rahatsız ediyor...bu bası boslukta tek ümidimiz sensin... bu konudaki tek elestirim keske ilk sıraya hasan sahin gibi insanlara negatif elektirk veren, baska dünyanın insanıymıs gibi davranan birini koymasaydın...her seye ragmen bu yolda tüm destegimiz sana, basarılar...
05 Mart 2009 Perşembe 18:23
88.236.164.88
durmak yok yolmaya devam
20 yıllık içmeler sakini
sayın zeki eren şu kış günüde size tek tavsiyem soğuk suyun altına girip kendine gelmesini diliyorum yaş olmuş 60 bundan önce hatırlayıp slm vermedin bu saaten sonra hiç görmesssin artık.resimde okadar kişinin önünde durmussun ama arkan sağlam deil.seni zaten hesaba koymuyorum.
03 Mart 2009 Salı 21:43
88.244.117.81
yeeeeeeeeeeeeee
çatlak
ulan zeki halal sana kendin için bir şey yapmıyorsun sadece yanındaki hasan şahin çakallaraoldun helal olsun saNA utan alllllllllllllllllllllllllsanaaaaaaaaaaaaaa oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy peşinden sin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alllllllllllllllllllllllllllllllllllllll anladın sen onu
25 Şubat 2009 Çarşamba 03:16
88.242.30.213
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ