26 Mayıs 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZARURİ AÇIKLAMA
22 Mayıs 2020 Cuma 13:02

ZARURİ AÇIKLAMA

1996 yılında BAYRAK Gazetesi ile yayın hayatına başlayıp 2002 yılında ise günlük olarak yayına devam eden GÜNDEM Gazetesi ekonomik koşullar nedeni ile 2020 yılında resmi ilan gelirinden feragat ederek günlük yayınına son vererek haftalık olarak devam etme
1996 yılında BAYRAK Gazetesi ile yayın hayatına başlayıp 2002 yılında ise günlük olarak yayına devam eden GÜNDEM Gazetesi ekonomik koşullar nedeni ile 2020 yılında resmi ilan gelirinden feragat ederek günlük yayınına son vererek haftalık olarak devam etme kararı almıştır. 
Kimi art niyetli çevrelerce GÜNDEM SATILDI, GAZETE KAPANDI gibi mesnetsiz dedikodular üretilmekte, hiçbir üretkenliği olmayan kendi mevkutelerine bakmayıp Marmaris’in en etkin yayın organı olan GÜNDEM’i gıpta ile hedef aldıkları görülmektedir.
Ülkemizin de içinde bulunduğu bu zor günleri en kısa sürede atlatacağımıza inancımız tamdır. Aynı inançla yayın hayatını 18 yıl aralıksız sürdüren GÜNDEM, çok kıymetli okurlarımız ve takipçilerimizin desteği ile yayın hayatına haftalık olarak devam edeceğini KAMUOYUNA saygılarımızla duyururuz.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ