03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zarlar 23’üncü kez  eğitim için atılacak
13 Ekim 2014 Pazartesi 11:47

Zarlar 23’üncü kez eğitim için atılacak

Marmaris Lions Kulübü tarafından organize edilen ve tüm geliri çağdaş eğitim için harcanan Tavla Turnuvasının 23.sü 20 Ekim Pazartesi günü başlıyor
Konu ile ilgili açıklama yapan Kulübün Dönem Başkanı Ertuğrul Özcan '' Geleneksel Altın Zar Tavla Turnuvasının bu yıl 23.sini gerçekleştireceğiz. Geleneksel Altın Zar Tavla Turnuvası, 22 senedir Marmaris'te başarıyla gerçekleştirilen tek etkinliktir. Gelirinin tamamını çağdaş eğitime aktardığımız bu turnuvaya gösterilen ilgi ve destek bizleri mutlu ediyor ve gururlandırıyor, daha iyiyi gerçekleştirme adına azmimizi artırıyor. Bunun için maddi veya manevi desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza kulübüm adına teşekkür ederim.
 
Bu yıl bilet satışlarımıza bakarsak çok fazla bir katılım bekliyoruz. Turnuvamız 20 Ekim Pazartesi günü saat 17:00'de düzenleyeceğimiz açılış kokteyli ile başlayacak. Bu sırada kayıtların yapılması da saat 19.00 a kadar sürecek. Sonrada kura çekilişine geçilecek. Cuma gününe kadar sürecek eleme karşılaşmaları sonunda ilk sekize kalan katılımcılar belli olacak. Final maçını da Cuma  günü düzenleyeceğimiz gala yemeğinde oynayacaklar.  Sıralama ve ödül töreni sonrasına ise sanatçılarımızın da katılacağı eğlence töreni ile turnuvayı sonlandırmış olacağız.
Turnuvamızda bir kişi en fazla  dört biletle katılabiliyor. Biletler  Saat 17:00 de kayıtlar başlayana kadar bilet satış noktalarında satışa devam edecektir. 17.00' den sonra ise turnuvanın düzenleneceği Pineta Deluxe Otel'de bilet satışları saat 19:00'a kadar devam edecektir. Bu saatten sonra bilet satışları kapatılacak ve kura çekilişine geçilecektir.'' Dedi
Turnuvada ilk 8 dereceye girenlere plaket.verilecek, bunu yanı sıra 4.olana şampiyonanın oynandığı imzalı tavla ve plaket, 3.bronz zar ve plaket ,2.gümüş zar ve plaket, 1 altın zar ve plaket verilecektir.
BİLET SATIŞ NOKTALARI :
CHİCCO BEBEK, EMRE OPTİK,  JET 48 KURU TEMİZLEME, KONAK KİTABEVİ, YODA CAFE, BİLMED MEDİKAL
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ