28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zapeterodan Terime teklif!
16 Eylül 2008 Salı 11:52

Zapetero'dan Terim'e teklif!

İspanyol Başbakan Zapetero Aragones'le hasret giderdi. Fatih Terim'e de bir teklifte bulundu. Bakın Zapetero Terim'den ne istedi?

Başbakan Erdoğan'ın davetlisi olarak İstanbul'a gelen İspanya Başbakanı Zapatero, iftar yemeğinde karşılaştığı Fatih Terim'e teklifte bulundu.

'İSPANYA'DA ÇALIŞ'

Dolmabahçe Depo Müze'de geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın anısına önceki gün düzenlenen “Milli Gurur Milli Forma 1923-2008” sergisinin açılışında Başbakan Erdoğan ile birlikte olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, AK Parti İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftar yemeğinde de vardı.

Erdoğan ve İspanya Başbakanı Zapatero, iftar yemeğinde Fatih Terim ile neşeli bir şekilde sohbet etti. Zapatero, Terim'e İspanya'da çalışma teklifi yaptı.

ARAGONES'LE HASRET GİDERDİ

Dün de iftar Zapetora şerefine verilen iftar yemeğinde Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones de katıldı.

İspanyol çalıştırıcı, Başbakan Erdoğan ile tanışırken Zapatero ile de hasret giderdi. İspanyol teknik adam her iki liderle de bir süre sohbet ederken görüşme sıcak bir ortamda geçti.

DÜNYA 1. LİGİNDEYİZ

Vatandaşına güvenoyu veren Zapatero, “Luis Aragones eminim ki Türkiye'de futbol adına çok güzel şeyler yapacak. Onu tebrik ediyorum” dedi. İftarda Federasyan Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Teknik Direktörü Direktörü Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de hazır bulundu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ