29 Mayıs 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yönetmen Haydar Işıkın başarılı çalışmaları ödüle layık görüldü
27 Aralık 2013 Cuma 19:20

Yönetmen Haydar Işık'ın başarılı çalışmaları ödüle layık görüldü

Toplum tabanlı ilk yardımın güçlendirilmesi adına Malatya’lı Yönetmen Haydar Işık tarafından kamu yararına çekilen Hayatta Kal “Kalp Projesi” kamu spotunda başarılı ve öz verili bir çalışma sergilediğinden dolayı teşekkür edilerek ödüle layık görüldü.

Toplum tabanlı ilk yardımın güçlendirilmesi adına Malatya’lı Yönetmen Haydar Işık tarafından  kamu yararına çekilen Hayatta Kal  “Kalp Projesi”   kamu spotunda başarılı ve öz verili bir çalışma sergilediğinden dolayı teşekkür edilerek  ödüle layık görüldü.

Yönetmen  Işık “Tolumsal bilinçlenme bireysel farkındalıklar ile başlar ve her bireyin tolumsal görevleri mutlaka vardır. Hele ki konu sağlık ise üzerimize düşeni mutlaka yapmalıyız. Mutlu hocamızın projesine destek, işten ziyade önemli bir görevdir” dedi. Başkan Dr. Vural cevaben "Ben projenin kurucusuyum ama projeyi Türk halkına armağan ettim ama hizmetkarı olmaya devam ediyorum. Türk halkının kendisine emanet edilen Kalp Projesini en iyi şekilde yaşatarak yücelteceğine eminim" dedi

Malatya ile ilgili tanıtım projeleri de var

Çözüm sürecine katkı sağlaması hedeflenen bir sinema filmi projesi olan "27'sinde Aşk 7'sinde Ölüm" isimli yapımı ile adından uzun süre söz ettiren Haydar Işık , Malatya’yı çok sevdiğini ve Malatya’lı olmaktan ayrı bir gurur duyduğunu ifade etti.Bu bağlamda  ünlü yönetmen  Malatya ve Kayısı’nın tanıtımı için de kolları sıvadı.Çalışmalarla ilgili önümüzdeki günlerde Malatya’ya gelecek olan Işık’ın projelerle ilgili geniş kapsamlı çalışmalar yapacağı  bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ