11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor
26 Aralık 2018 Çarşamba 15:42

Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’a halkın desteği her geçen gün artıyor.

 Fethiye’nin mahallelerini dolaşan Yılmaz, vatandaşların taleplerini dinliyor ve projelerini anlatıyor.

Aday adaylığını açıklamasının ardından sürekli halkın içinde yer alan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tüm mahalleleri ziyaret eden Yılmaz, her yaştan vatandaşın desteği ile karşılaşıyor. Gittiği her bölgede sıcak bir şekilde karşılanan Yılmaz, duyulan bu güvenin kendisine güç verdiğini söyledi.

CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Yerel seçimlere az bir zaman kaldı. Her zaman olduğu gibi halkımızın içindeyim. Gittiğim her bölgede beni büyük bir ilgi ile karşılıyorlar. Vatandaşlarımız değişim istiyor. Değişimin tarihi ise 31 Mart… Herkesin bize büyük bir güveni var. Bu güveni boşa çıkarmayacağız” şeklinde ifadeler kullandı.

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “Fethiye’ye artı değer kazandıracak projelerimiz var. Her zaman halkımızla diyalog halinde olacağız. Bize iletilen talepler ve tespit ettiğimiz sorunlar en kısa sürede çözülecek. Yapacağımız her çalışmada ilgili meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının görüşünü alacağız. Fethiye’yi sosyal belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz. Kapımız her zaman açık olacak. İnsanlarımız istediği zaman bize ulaşabilecek. Bunun yanında belirli dönemlerde mahallelerimizi ziyaret edip, halkımızın ve muhtarların taleplerini yerinde dinleyeceğim” dedi.

 

Turizm sektörünün önemine değinen Yılmaz, “Turizmden aldığımız payın arttırılması adına çalışmalarımız olacak. Fuarlarda etkin bir tanıtım çalışması yapacağız. Ölüdeniz, Göcek ve Çalış Plajı bizim zümrütlerimiz. Her yıl önemli bir ziyaretçi potansiyeline sahipler. Bunu arttırmak için çalışmalar yapacağız. Yıllardır bekleyen körfezin temizliği, yolcu gemisi limanı ve yat çekek yerinin taşınması projeleri hayata geçirilecek. Teleferik projesinin tamamlanmasına az bir zaman kaldı. Bu sayede turizm sezonu 2 ay daha uzatmayı planlıyoruz. İlçemize artı değer katacak olan bu çalışma, tüm bölgeyi olumlu etkileyecektir” diye konuştu.

“Büyükşehir ve bakanlıklarla barışık olacağız” diyen Yılmaz, “Önemli projelerin gerçekleştirilmesinde bakanlıklardan destek alacağız. Büyükşehir belediyesi ile sürekli iletişim içinde olacağız. Orada çözülebilecek sorunları meclise taşıyıp, en kısa sürede çözümünü sağlayacağız. Gençlerimizin spora yönelebilmesi adına projelerimiz var. Fethiyespor’a gerekli desteği sağlayacağız. Kayaköy ve Üzümlü’de yıl boyunca açık olacak otantik pazarlarımızın yurtiçinde ve yurtdışında tanıtımı yapılacak. Böylelikle ilçe ekonomimize artı bir değer sağlamış olacağız. Tarımsal üretime destek vereceğiz. Semt pazarlarımızın üstü kapatılacak. Halkımızın ve esnafımızın daha iyi şartlarda alışveriş yapması sağlanacak” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ