19 Şubat 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor
12 Ocak 2019 Cumartesi 13:11

Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’a destek giderek büyüyor. Karagözler Mahallesi’nde bulunan tersane işletmecileri ve tekne sahiplerinin daveti üzerine bir toplantı gerçekleştiren Yılmaz, sorunların en kısa sürede çözüleceğini

 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde, tersane işletmecileri ve tekne sahipleri AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’a destek vereceklerini ifade ettiler. Deniz turizminin sorunlarını bildiğini kaydeden Aday Adayı Yılmaz, iktidar desteği il sorunların en kısa sürede çözüleceğini kaydetti.

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz burada yaptığı açıklamada, “Turizm, bölgemize ve ülkemize önemli bir katma değer sağlamaktadır. Sizleri sorunlarını biliyorum. İlk etapta tersanenin taşınması ve körfezin temizliği için bakanlarımızın desteğini alacağım. Böylelikle kış mevsiminde teknelerin modern bir ortamda, daha çabuk bakımının yapılmasını sağlayacağız. Bizim eşsiz koylarımız var. Bunların yurtiçinde ve yurtdışında tanıtımını yapacağız. Fethiye’ye gelen turist sayısının arttırılması için fuarlarda etkin çalışmalarımız olacak” dedi.

 

Tersanenin yıllardır taşınamadığına değinen Yılmaz, “Biz herkesle barışık olacağız. Sizlerin ve bölgemizin sorunlarını büyükşehir meclisine ve bakanlıklarımıza ileteceğim. Tersanenin taşınması konusunda yoğun bir çaba harcayacağım. Halkımızın çok büyük desteği ve güveni var. Bunları boşa çıkarmayacağım” diye konuştu.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ