25 Mayıs 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yılmaz söyleşi programına katıldı
27 Kasım 2018 Salı 12:28

Yılmaz söyleşi programına katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, davetli olarak Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi tarafından düzenlenen söyleşi programına katıldı.

Fethiye’de özellikle yerel tohum ve organik tarım üzerine çalışmalar yapan CKD Fethiye Şubesi bunun yanında kültürel faaliyetlerini de sürdürüyor. Bu kapsamda bir program düzenleyen dernek yönetimi, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikir birliği yaptığı edebiyatçı, siyasetçi ve düşünce adamlarının hayatını konu alan söyleşiler gerçekleştiriyor. Dernek merkezinde gerçekleşen etkinliğe yoğun bir katılım oldu.

 

Dr. Hüseyin Fikret Ünal’ın konuşmacı olduğu söyleşinin bu bölümünde Yusuf Akçura’nın hayatı ve fikirleri anlatıldı. Program hakkında açıklama yapan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi yerel tohum ve organik tarım üzerine yoğun bir gayret gösteriyor. Bunun yanında kültürel faaliyetlerini de sürdürüyorlar. Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerinin anlatıldığı söyleşilere yoğun bir katılım oluyor. Dernek yöneticilerine ve konuşmacılara teşekkür ederim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ