14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YILDIZ KOSTÜME DOLANDI
14 Mart 2020 Cumartesi 21:17

YILDIZ KOSTÜME DOLANDI

Türk müziğine kazandırdığı beste ve şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran Yıldız Tilbe önceki akşam Maslak Yeni Gazino'da hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir performansa imza attı.
ELBİSE SAVAŞINI YILDIZ KAZANDI
 
KIRK DÜĞÜM ÇÖZDÜ KIRK GÖBEK ATTI
 
 
Eğlence hayatına yep yeni bir renk getiren Maslak Yeni'de  ilk sahne performansını gerçekleştiren Tilbe, 'Emi' şarkısı ile müzikseverleri selamlarken sahne kıyafetiyle de mini bir savaş verdi. Program için seçtiği sahne kıyafetinin iplerinden rahatsız olan ve ilk üç şarkısında bu iplerden kurtulmak adına deyim yerindeyse adeta savaş veren başarılı sanatçı, kıyafetini istediği forma kavuşturduktan sonra ise derin bir oh çekti.
 
YILDIZ EZBER BOZDU...
 
Yaklaşık iki saat süren performnasının sonlarına doğru ''Hayatın olağan akışına katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Biliyorum başta işletme olmak üzere hepimiz için zor bir karardı ama arkamda bana eşlik eden ekip arkadaşlarım, bugün burada sizlere hizmet eden değerli personel başta olmak üzere herkes evine ekmek götürmeye çalışıyor. Onları bu mücadelede yalnız bırakamazdım.'' sözleri ile büyük alkış alan Yıldız Tilbe finali de çıkış parçası olan Emi ile yaparak geceyi noktaladı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ